Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому з'являється ячмінь на оці

Чому з'являється ячмінь на оці

Додано: 02.09.14
Чому з'являється ячмінь на оці
Ячмінь вилікувати - це, звичайно, важлива справа, але от як зробити, щоб він не з'являвся взагалі. Для цього слід знати основні причини, чому з'являється ячмінь на оці, і по можливості їх уникати.

Основні причини, чому з'являється ячмінь на оці


Звичайно, важливо вчасно позбутися ячменю, але це півсправи. Важливіше зробити все можливе, щоб він не з'являвся знову і знову. Перший і головний винуватець, чому з'являється ячмінь на оці - бактеріальна інфекція. Ячмінь - це запалення, яке являє собою стафілококову інфекцію волосяний фолікул в гострій формі або прилеглих залоз. Найчастіше така інфекція розвивається із-за впливу золотистого стафілокока. Це особливо позначається на діток зі слабкою імунною системою.
Ячмінь розвивається через зараження сальної залози або волосяного мішечка. Це може статися по-різному: недотримання правил обличчястої гігієни, при використанні брудного рушники, попадання в око смітинки, пилу від вітру і т.д. Якщо у людини імунна система міцна, то його і не хвилює питання, чому з'являється ячмінь на оці. Люди зі слабким імунітетом страждають від цього захворювання.
Ячмінь може говорити про наявність глистів у людини або захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту, цукрового діабету. До здоров'ю треба ставитися уважно. Два рази на рік рекомендується проводити профілактику для підняття імунітету, цілий рік їсти в необмежених кількостях фрукти й овочі.

Ячмінь на оці - що робити?


Якщо ви прокинулися і відчули присутність смітинки в оці, легку припухлість і почервоніння, швидше за все, на цьому місці розвивається ячмінь. Якщо це явище не нове, і перед лікуванням було відвідування лікаря, то можна не повторюватися і приступати самостійно до лікування. Але робити це слід лише в тому випадку, коли і форма, і перебіг хвороби однаковий, без характерних ознак.
Для початку треба припекти місце появи ячменю спиртом, зеленкою або йодом. Це допоможе підсушити шкіру і знищити всі поверхневі бактерії. Потім треба накласти тетрациклінову очну мазь під верхню повіку. Це найбільш оптимальні методи лікування. У проміжках можна закопувати очей альбуцидом. Існують ще народні методи лікування. Але треба вибрати щось одне, так як надмірне втручання теж не дуже корисно.