Корисні поради
на всі випадки життя
» » Очна мазь від ячменю

Очна мазь від ячменю

Додано: 02.09.14
Очна мазь від ячменю
У людей зі зниженим імунітетом ячмінь - явище часте і знайоме. Хоча доведено, що це захворювання може передаватися і по спадку. Запалення ока може настати як наслідок придбаного інфекційного захворювання, порушення правил гігієни, з пилом на вулиці і т.д.
Якщо я вискочив ячмінь раптово і до цього ніколи не спостерігалося, то не варто займатися самолікуванням, лікар-офтальмолог дасть кваліфіковану пораду, як перенести ячмінь і що робити, щоб він природним шляхом прорвався і не сильно турбував.
Але багато людей, які вже не раз переносили присутність такого запалення, знають, які засоби застосовувати і часто очна мазь від ячменю є єдиним медикаментозним засобом.

Ефективні засоби від ячменю на оці


Найчастіше від ячменю призначаються очні краплі та мазі для зовнішнього застосування. Ці препарати повинні мати антибактеріальними і протизапальними ефектами. Якщо очна мазь від ячменю або краплі використовуються з самого початку захворювання, то час лікування значно скорочується.
Добре допомагають для лікування «Дексона», «Дексу-Гентаміцин», «Сульфацетамид», «Гаразон», «Флоксал» і «Тобрадекс». Так само ефективним засобом вважаються краплі «Альбуцид».

Очна мазь від ячменю - безпечне і ефективне лікування


Незважаючи на те, що мазі не особливо популярні, як краплі, багато людей вважають за краще використовувати саме їх. У їх складі так само присутні антибіотики групи гентаміцину і левоміцетину. Найпопулярніші мазі:Тетрациклінова.
Эритромициновая.
Гидрокортизоновая.Очна мазь від ячменю, на відміну від крапель, не розтікається і відразу потрапляє в місце запалення. Є і мінус - густа консистенція. Але фармацевти швидко вирішили цю проблему, замінивши мазь гелем з антибактеріальною властивістю. Прекрасним препаратом вважається «Блефарогель».
Важливо так само відзначити, що препарати бактеріальної природи можуть долати інфекційне запалення на оці. Очна мазь «Гидрокартизон» хороший антибактеріальний препарат і навіть не смлячись на те, що його консистенція досить густа, вона змивається секретом залоз, при цьому разом з нею видаляє всі мікроби і бактерії, які спровокували утворення ячменю.
Якщо ці мазі застосовувати без поради лікаря, навряд чи можна помилитися, так як саме їх і призначають для лікування. Але якщо через два-три дні не відчули покращення, то слід відвідати офтальмолога.