Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як виглядає ячмінь на оці

Як виглядає ячмінь на оці

Додано: 02.09.14
Як виглядає ячмінь на оці
Ячмінь - це захворювання очей, яке є гострим гнійним запаленням волосяної цибулини на вії або сальної залози, яка розташована поруч з нею, або часточки мейбомиевой залози.
Першою характерною ознакою стає почервоніння, набряк, болючість століття.
Причина виникнення такого запалення - бактеріальна інфекція, в основному, збудником стає золотистий стафілокок. Це захворювання в основному з'являється у людей з ослабленим імунітетом, внаслідок переохолодження, при авітамінозі, а також у тих, хто має захворювання ендокринної системи, гастрити, коліти. Ячмінь сам по собі не заразний.

Як виглядає ячмінь на оці


Як виглядає ячмінь на оці, знають багато, адже це захворювання проявлялося у багатьох. Якщо захворювання протікає гостро, то виявляється обмежена припухлість біля краю верхнього і нижнього століття. Це утворення буде мати плотною, еластичну консистенцію, при пальпації відчувається біль.
Шкіра над ущільненням набрякла і супроводжується почервонінням - вираженим кон'юнктивітом. Так само може спостерігатися загальні симптоми інтоксикації: головний біль, підвищена температура тіла, збільшення лімфатичних вузлів.
По тому, як виглядає ячмінь на оці, можна визначити - внутрішній або зовнішній ячмінь. Зовнішній ячмінь цілком може пройти сам, в той час як внутрішній необхідно лікувати під наглядом лікаря.
Так само розвиток ячменю безпосередньо залежить від зниженого імунітету, хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, гіповітамінозу, інфекційних захворювань, діабету, фурункульозу.

Лікування


Самостійно лікувати ячмінь не бажано. Особливо не можна видавлювати ущільнення, адже зміст фолікули може потрапити в кров або на слизову оболонку ока, що викличе поширення інфекції на прилеглі тканини і цілком імовірно розвиток ускладнень: менінгіт, флегмона, що цілком може закінчитися летальним результатом. Також протипоказані зігріваючі компреси, які будуть сприяти утворенню абсцесу і поширенню запальних процесів.
У перші дні необхідно припухлість обробляти спиртом, зеленкою, йодом. Так само потрібно обробляти антибактеріальними краплями і очними мазями.
По тому, як виглядає ячмінь на оці, лікар спокійно визначить ступінь розвитку захворювання і призначить відповідне лікування.