Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати ячмінь під оком

Як лікувати ячмінь під оком

Додано: 02.09.14
Як лікувати ячмінь під оком
Багато людей періодично страждають від освіти ячменю на столітті. Ячмінь - це гнійне запалення, яке проявляється в гострій формі, буває внутрішнім і зовнішнім. Коли ні заклинаннями, ні приповідки не допомагають, залишається зрозуміти, як лікувати ячмінь під оком правильно і без наслідків.

Як проявляється ячмінь


Ячмінь характеризується набряком століття, досить сильними почервонінням, смиканням століття і неприємними хворобливими відчуттями. Інфекцію може викликати бактеріологічна інфекція, особливо, якщо ослаблений імунітет.
Як тільки на столітті або всередині з'явилася його шишка, відразу треба відправитися до терапевта, щоб надалі не було потрібно хірургічне втручання.
Багато хвороб, в тому числі і поширений ячмінь, лікувати самостійно не безпечно. До того ж в першу чергу треба вилікувати основне захворювання, яке спричинило за собою утворення ячменю на столітті.
Але якщо це не поодинокий випадок, і ячмінь з'являється досить часто, то можна лікуватися самостійно, головне знати, як лікувати ячмінь під оком.
Існують основні правила, чого не можна робити при наявності запалення століття:Не можна проводити косметичні процедури.
Не можна чіпати і чесати.
Не можна застосовувати невідомі методи лікування.
Не можна користуватися мокрими компресами.
Не можна самостійно призначати собі прийом антибіотиків.Як лікувати ячмінь під оком у домашніх умовах


Ефективні такі методи лікування:Боротися з ячменем допомагають сухі зігріваючі компреси. Але при такій процедурі слід уважно поставитися до власних відчуттів. Як тільки відчули, що щось йде не так, процедури необхідно скасувати.
На повіку необхідно акуратно наносити медичний спирт, йод, зеленку. Все це можна робити за допомогою вушної ватки, уникаючи попадання в око. Процедура повинна протікати 10 хвилин. Це дозволить підсушити шкіру, припекти запалення, вбити поверхневі мікроби.
Основні процедури, як лікувати ячмінь під оком, включають використання очних крапель. Кращими вважаються: «Тобрекс», «Ципролет». Всі вони ефективні, але перед застосуванням слід переконатися у правильності використання і прочитати інструкцію.
Теж саме можна сказати з приводу очних мазей з антибіотиками. Добре допомагають: «Эритромициновая мазь», «Тетрациклінова мазь», «Левомецитиновая мазь».