Корисні поради
на всі випадки життя
» » Очні краплі від ячменю

Очні краплі від ячменю

Додано: 02.09.14
Очні краплі від ячменю
Ячмінь - це гостре запалення сальної залози, що протікає у гнійній формі і виникає із-за занесеної інфекції. Найчастіше провідником вважається стафілокок. Симптоми відчуваються ще до моменту дозрівання ячменю і розвитку гнійного вирази: виникає дискомфорт, легкий біль, припухлість століття.
Якщо на все це не звертати уваги, то ячмінь почне розвиватися і незабаром з'явиться гнійна головка. Ідеальним вважається чотири дні, і хвороба відступає, гнійний ячмінь дозріває і проривається.
Очні краплі від ячменю допомагають вбити інфекції і бактерії в слизовій.

Медикаментозне лікування

Ячмінь на столітті це запалення, значить, і лікувати його можна консервативним методом. Добре допомагають антибіотики при ячмені. Найчастіше використовують «Альбуцид», він швидко справляється з бактеріальними проблемами. Ці очні краплі від ячменю частіше всіх інших препаратів офтальмологи радять, як для лікування, так і для профілактики будь-яких запальних процесів на оці і сальних залоз.
Хорошим засобом вважаються розчини еритроміцину та пеніциліну. Якщо існує алергія на пеніцилін, то його замінюють гентаміцином. Цим розчином закапують в очі три рази в день до повного одужання.
Ще один спосіб лікування - мазь від ячменю. Найпоширеніша мазь - тетрациклінова, кладеться на ніч, під повіку. Але у неї є недоліки: вона густа і дуже важко видавлюється з тюбика, створює розпливчастий зір.Чим корисні очні краплі від ячменю


Очні краплі відпускаються вільно, без рецепта лікаря, вони містять у собі антибіотик: гентаміцин, пеніцилін.
Левоміцетин - протимікробний засіб, що володіє величезним спектром дії, прекрасно справляється з запаленням при ячмені, знімає саме запалення.
Відмінно справляється з цим захворюванням «Альбуцид». За допомогою сульфацетамида знищуються бактерії ячменю.
Очні краплі від ячменю нового покоління «Ципролет» і «Торбрекс», у своєму складі мають антибіотики. Активна речовина тобраміцин з групи аміноглікозидів допомагає за короткий час зняти запалення і довести запалене око до повного одужання.
Краплі для очей закопуються в кон'юнктивальний мішок, а не в саме очне яблуко. Якщо немає навичок проведення такої процедури, то лікар офтальмолог зобов'язаний перший раз продемонструвати, як це робиться.