Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підвищити імунітет після антибіотиків

Як підвищити імунітет після антибіотиків

Додано: 02.09.14
Як підвищити імунітет після антибіотиків
Після хвороби і прийому антибіотиків організм ослаблений. Тому імунітет треба зміцнювати за допомогою вітамінів. Адже антибіотики напівсинтетичного походження сповільнюють ріст і розвиток клітин в організмі. Але і без них неможливо вилікуватися від багатьох хвороб.
При одужанні людина має знати, як підвищити імунітет після антибіотиків правильно. Після хвороби організм потребує підвищеному вживанні вітамінів. Дуже часто при прийомі антибіотиків і у дорослих, і у дітей з'являється пронос, слабкість, дисбактеріоз. Щоб позбутися цих неприємних наслідків, необхідно зміцнювати імунітет.

Як підвищити імунітет після прийому антибіотиків


Про те, як підвищити імунітет після антибіотиків, повинен проконсультувати лікар, який вам їх призначав. Після хвороби вам необхідно включити в раціон ще більше овочів, фруктів і кисломолочних продуктів. Ваш організм потребує захисту, а для цього йому потрібна підвищена доза вітаміну С.
Його багато в цитрусових: апельсинах, лимонах. Квашена капуста дуже багата їм. Також лікар може призначити прийом препаратів, що підвищують захисні функції організму (Деринат, Анаферон, Арбідол, Віферон і.т.д.) Коштують вони не дуже дешево. Тому зміцнювати імунітет можна і народними засобами.

Як підвищити імунітет народними засобами

Ягідні морси.
Трав'яний чай або відвар шипшини з лимоном.
Кунжутна олія (для зміцнення імунітету випивати в день по 1 ст. ложці).
Мед (у день по 1ч. ложці вранці і ввечері).
Редька з медом. Беремо редьку середніх розмірів, вирізаємо серцевину і кладемо туди 2-3 ст. ложки меду. Ставимо в холодильник на добу. На наступний день редька виділить сік, який змішується з медом. Приймати такий напій в цілях зміцнення імунітету потрібно кожен день протягом 14 днів по 1 ст. ложці за півгодини до їжі.Ось кілька способів, як підвищити імунітет після антибіотиків простими і доступними засобами. Чудовим доповненням стануть відвідування лазні, заняття спортом і здоровий спосіб життя. Привчіть себе щоранку робити зарядку. Тоді гарний настрій і заряд бадьорості вам будуть забезпечені. Адже якщо ви знаєте, як підвищити імунітет після антибіотиків, то вони принесуть тільки користь! Будьте здорові!