Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ознаки ячменю на оці

Ознаки ячменю на оці

Додано: 02.09.14
Ознаки ячменю на оці
Ячмінь виникає при гострому та гнійному запаленні сальної залози краю століття. Як правило, він з'являється раптово і в одиничному екземплярі, але цього буває достатньо, щоб виникли неприємні больові відчуття.
Ячмінь може вскочити в будь-якому віці, але найчастіше хворіють діти і жінки. Лікування прописує лікар і полягає воно в закапуванні очними краплями, мазями, сухим прогріванням.
Користуватися різними методами нетрадиційної медицини без дозволу лікаря небезпечно, бо можна занести інфекцію і запалення перейде на інше око, або придбає більш серйозну форму.

Типові ознаки ячменю на оці


Починається ячмінь з невеликою припухлості, хворобливих відчуттів, смикання століття, почервоніння краю століття. Рідко, але трапляється, що почервоніння поширюється на інше око. Протягом декількох днів наростає набряк і посередині утворюється гнійничок. Якщо процес захворювання йде без ускладнень, то ячмінь незабаром дозріває і самостійно розкривається. Потім вміст виходить і запальний процес припиняється. Головне не чекати, коли це відбудеться природним шляхом, а приступити негайно до адекватного лікування.

Ризик появи ячменю


У деяких людей ризик появи ячменю вище, ніж у інших. Це пояснюється ослабленим імунітетом або спадковістю. Зустрічаються сім'ї, в яких усі члени страждають від запалення подібного типу. Те ж саме стосується людей, які недостатньо дотримуються правил обличчястої гігієни жінок, які користуються поганою і неякісною косметикою для очей. Так само при користуванні брудними рушниками можуть з'явитися ознаки ячменю на оці.

Що провокує ячмінь


На прояв ячменю впливає - недокрів'я, недолік вітамінів, рідкісне перебування на свіжому повітрі, постійна втома очей. Навіть робота у поганого монітора сприяє запалення очей у вигляді ячменю.
Якщо ячмені підхоплюються дуже часто, то необхідно відвідати імунолога. Лікар перевірить імунну систему і пропише необхідні препарати, комплекс вітамінів. У самому занедбаному стані призначаються сильнодіючі ін'єкції.
Крім того, що ознаки ячменю на оці проявляються хворобливими відчуттями, він ще й небезпечний розвитком важкого запалення, яке вже вимагає серйозного лікування в стаціонарі. Але таке трапляється рідко.