Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як заговорити ячмінь на оці

Як заговорити ячмінь на оці

Додано: 02.09.14
Як заговорити ячмінь на оці
Багато магічні засоби, так само як і змова від ячменю, дозволяють акуратно і швидко позбутися від неестетичного і неприємного гнійного освіти столітті очі.

На чому засновані змови?


Сутність того, як заговорити ячмінь на оці, полягає в магічних предметах, діях, словах. Всі вони були придумані або розроблені народної практикою багато століть тому і спрямовані на боротьбу з очним недугою.
Словесна або лексична конструкція даного методу формується навколо природного засихання ячменю, його зникненням в природні утворення. Всі магічні слова супроводжуються з плювком в око або через ліве плече, демонстрацією дулі, безіменного пальця, з зображенням у повітрі кола або хреста. Можна використовувати гребінець або інші предмети.
Немає нічого незвичайного в тому, як заговорити ячмінь на оці. Як правило, воно проводиться простими людьми. Але, незважаючи на простоту магічного обряду, ряд дій супроводжується словами «раб Божий», «хрест», «Амінь». Досі вважаються всі змови, що дійшли до нинішніх часів, ефективними та дієвими. Кожен цілитель (не шарлатан) знає про те, який засіб найбільше і найкраще діє.

Як заговорити ячмінь на оці: класичні змови


Класичний змова виглядає так: у хворе око показується середній палець або дулю, в цей момент вимовляється магічний змова. Наприклад, такий: «Ячмінь, ячмінь, візьми собі дулю, що хочеш, те й купиш. Сонце йде на захід, день закруглюється на результат, ячмінь - на ізвод».
Є трохи складніше ритуал, як заговорити ячмінь на оці. Він так само припускає показ дулі ячменю, потім обведена їм навколо проблемного місця по напрямку годинникової стрілки і різкий плювок в око. Здійснюючи ці магічні дії, треба сказати слова, голосно і чітко: «Ячмінь, ячмінь, візьми собі дулю, що хочеш, те й купиш. Візьми собі топорок - рубі всі впоперек».
У змові від ячменю на оці знайшла своє місце православна символіка, яка передбачає навколо ока дуль проводити за напрямком годинникової стрілки, в повітрі накреслити церковний хрест і тричі плюнути через ліве плече. При такому обряді необхідно вимовити такі слова: «Ячмінь, ячмінь, візьми собі дулю, що хочеш, те й купиш. Купи собі кобилку, як тільки кінь здохне, ти відразу усохнешь».