Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування ячменю народними засобами

Лікування ячменю народними засобами

Додано: 02.09.14
Лікування ячменю народними засобами
Як тільки запалилася волосяна цибулина або сальна залоза, на оці з'являється ячмінь. При виникненні такої недуги в першу чергу треба звернутися до лікаря. Досвідчений фахівець проаналізує, як протікає захворювання і призначить процедури і препарати. Якщо ячмінь лікувати неправильно, то можливі ускладнення.

Швидке лікування ячменю народними засобами


Якщо немає можливості відвідати лікаря, але не хочеться запускати розвиток ячменю, то можна скористатися деякими порадами.Як тільки відчула присутність ячменю, цю ділянку слід припекти горілкою, зеленкою або йодом. Робити це треба акуратно за допомогою вушної ватною паличкою. Якщо вдасться потримати паличку на запаленому місці десять хвилин, то, швидше за все, вся інфекція знищиться. Лікування ячменю народними засобами полягає не тільки в примочки, але і в перегреваниях.
Ячмінь можна вивести за допомогою прогрівання, але робити це треба досить обережно. Дана процедура проводиться після розкриття гнійників, інакше зростає ризик посилення запального процесу. Вдома можна скористатися вареним яйцем, загорнутим в м'яку тканину. Акуратним чином, приклавши її до хворого ока, не можна допускати випалювання.
Можна протирати запалене місце часточкою очищеного часнику пару днів, можна вичавити сік і наносити його за допомогою вушної ватної палички на хворе місце.
Позбутися ячменю на оці допомагає промивання очі настоєм звіробою або міцним чаєм. При такій процедурі треба стежити за тим, щоб інфекція не потрапила в око.
Не варто забувати про насіння льону, з яких можна робити примочки на хворе око.Алое проти ячменю


Лікування ячменю народними засобами передбачає й інші спобличчя, наприклад, дуже дієвим вважається рослина алое. За допомогою нього можна приготувати примочку.
Це дуже ефективне лікування ячменю народними засобами, так як має протизапальні, антибактерицидні і загоюючими властивостями.
Щоб провести процедуру з допомогою алое, потрібно для початку вичавити сік з листочка, потім додати 10 частин холодної кип'яченої води. Вушну ватяну паличку треба змочити в цьому соку і добре промочити хворе місце. Потім слід взяти ватний диск, добре змочити в цій рідині і накласти на закрите око, де утворився ячмінь, на двадцять хвилин. Цю процедуру треба проводити п'ять разів на день.