Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати ячмінь на внутрішній на оці

Як лікувати ячмінь на внутрішній на оці

Додано: 02.09.14
Як лікувати ячмінь на внутрішній на оці
Будь ячмінь, як внутрішній, так і зовнішній, характеризується почервонінням, больовими симптомами, набряком на оці. Багато людей помилково вважають, що ячмінь - несерйозне захворювання. Але це далеко не так. І в складних випадках деколи потрібно хірургічне втручання.
Внутрішній ячмінь (гострий мейбонит) вражає око рідше, ніж зовнішній ячмінь. Пацієнт при такому захворюванні відчуває сильний дискомфорт. Така проблема виникає при ураженні інфекцією мейбонитових залоз всередині очі.
Внутрішній ячмінь найчастіше не розкривається. Існує два варіанти розвитку подій: після одужання всередині століття утворюється ущільнення, що ні-ні, але буде запалюватися, або поле того, як спаде запалення, він розсмокчеться сам. У будь-якому випадку внутрішній ячмінь на оці треба лікувати.

Що радять лікарі?


Краще всього відвідати лікаря офтальмолога, який і підкаже, як лікувати внутрішній ячмінь.Найчастіше для зняття запалення і для боротьби з внутрішнім ячменем виписуються ефективні різнорідні очні мазі і краплі, у складі яких є антибактеріальні компоненти.
До того ж до них призначається сульфацил-натрієва мазь, яку прикладають на край запаленого століття.
Для того щоб вилікувати внутрішній ячмінь на оці краще всього використовувати УВЧ опромінення, накладати сухе тепло.
Трапляється так, що внутрішній ячмінь виростає до дуже великих розмірів. Якщо все-таки хірургічне втручання просто необхідно, то лікарі рекомендують накладати на хворе око жовту ртутну мазь (1%).
Поки буде відновлюватися уражена область очі, після того як був видалений внутрішній ячмінь на оці, слід постійно носити пов'язку, так як ця область ще досить ураслива і при попаданні бруду відбудеться повторне запалення, що вкрай не бажано.Ячмінь внутрішній на оці: народні методи лікування


На превеликий жаль, нетрадиційних методів лікування внутрішнього ячменю немає. Не варто морочитися з компресами з крепкозаваренного чаю, настою звіробою, примочками з пропареного цибулі - все це не ефективно. Навіть припікання спиртом або зеленкою досить важко провести самостійно і болісно, хоча і безпечно для самого очі. В даному випадку зможуть допомогти тільки аптечні мазі, краплі, таблетки і прогрівання физиокабінеті.