Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як знизити нижній тиск

Як знизити нижній тиск

Додано: 02.09.14
Як знизити нижній тиск
Артеріальний тиск позначає загальний тиск у кровоносних судинах. У кожній посудині воно різне, але найбільше тиск в аорті серця. Показник артеріального тиску складається з двох цифр: перша цифра - тиск діяльності серця, друга цифра (нижнє тиск) - тонус судин. Якщо друга цифра висока, то слід знати, як знизити нижню тиск швидко.

Норма нижнього тиску


Нормальним вважається, коли нижня тиск наближене до цифри 80. Судини людини мають тришарову структуру, а м'язова прошарок між ними підтримує тиск в нормі, не дозволяючи йому впасти. Нерідкі випадки, коли нижня тиск підскочив і має високі показники, тоді то і потрібно знання, як знизити нижню тиск.
Тиск у людей має інсмідуальні показники, у кого підвищена, у кого знижений, це нормально, але до якоїсь певної межі. Підвищений нижнє тиск може вплинути на роботу нирок, що посприяє зайвої вироблення реніну, який в свою чергу впливає на підвищення тиску. Якщо причина підвищеного тиску у хворих нирках, то лікар призначає спеціальні препарати, які нормалізують тиск і блокують вироблення реніну.

Як знизити нижній тиск самостійно


Понизити артеріальний тиск можна самостійно, не вдаючись до медикаментозного лікування. На зниження тиску впливає раціон харчування, а значить, в першу чергу не варто їсти солону їжу, смажені страви. Цукор варто замінити медом. Важливі фрукти, овочі, молочні та кисломолочні продукти, особливо сир. Хороший сік буряка, якщо щодня пити по чайній ложці перед їжею, то очистяться судини, що позначиться на здоров'ї і на тиску.
Якщо нижній тиск дуже високий, а препаратів, призначених лікарем, під рукою немає, то є ще один секрет як знизити нижню тиск швидко. Для цього треба прилягти, особою уткнутися в подушку і попросити кого-небудь обкласти шийний хребет шматочками льоду. Тримати лід слід максимально довго. Після такого холодного компресу слід масажувати цю область з додавання будь-якого масла. Якщо тиск не знизилося після такої процедури, то слід негайно викликати швидку допомогу, так як цей метод швидко і надовго відновлює нижній тиск.