Корисні поради
на всі випадки життя
» » Народне засіб від ячменю

Народне засіб від ячменю

Додано: 02.09.14
Народне засіб від ячменю
У більшості випадків ячмінь застає вас зненацька, коли організм вже і так слабкий - авітаміноз, застуда, ослаблений імунітет. Бувають і інші джерела появи такого захворювання, наприклад, порушення інфекції завдяки дотику до ока чимось брудним. Головне вчасно почати лікування, так як при своєчасному прийнятті заходів більше шансів на швидку перемогу над ячменем.
Найчастіше з таким захворюванням до лікаря не біжать, а застосовують народне засіб від ячменю.

Стадії розвитку захворювання ячменю на оці

На початковому етапі при розвитку ячменю починає свербіти і свербіти, можливо, злегка поколювати область на краю століття. При внутрішньому ячмені запалення вражає внутрішню сторону століття, при зовнішньому - зовнішню.
Ячмінь починає червоніти, припухати, виникають хворобливі відчуття.
Грамотно підібране народне засіб від ячменю на перших двох стадіях може позбавити вас від запалення, зупинивши його подальший розвиток.На наступному етапі набрякання збільшується і починає просвічувати гній.
Роздуте місце лопається і виходить гній.
Потім всі симптоми зникають, ячмінь проходить.Протягом всього процесу перебігу захворювання заборонено чесати, терти, а тим більше тиснути хворе місце. Утримайтеся від косметичних засобів та контактних лінз, це може погіршити становище.

Яке вибрати народне засіб від ячменю, щоб не нашкодити?


Будь-яке народне засіб від ячменю повинно бути застосоване на конкретних етапах дозрівання гнійника, щоб не погіршити ситуацію.
На перших двох стадіях дозрівання ячменю (до збільшення пухлини) допоможуть наступні засоби:Припікання запаленого місця спиртом, горілкою, зеленкою або йодом кілька разів в день.
Зігріваючі компреси. Прогрівання (сухе) з допомогою обгорненого в марлю або бавовняну тканину відвареного яйця або картоплі, нагрітих льняного насіння.
Лікувальні холодні компреси (примочки). Використовують настій календули або подорожника, свіжовичавлений сік алое, відвар кропу, пакетик чаю та ін.
Промивання обох очей ватною кулькою, змоченим відваром ромашки, календули, алое, чаєм, за напрямком від здорової області до запаленої.На подальших стадіях розвитку захворювання ці методи застосовувати ні в якому разі не можна, так як холодні компреси і промивання призводять до намокання і набрякання шкіри, а згодом, до проникнення інфекції в сусідні тканини, а розігрівання гнійника загрожує важкими наслідками.
На всіх етапах захворювання ока не небезпечно, а навіть корисно таке народний засіб як вживання иммуноповишающих напоїв - відвар шипшини, морквяний або журавлинний сік, комплексний трав'яний настій з меліси, іван-чаю, квітів каштана, м'яти. Бактерицидні та протизапальні властивості мають квіточки пижма, які по кілька штук 4 рази в день необхідно запивати прохолодною водою.
Коли ячмінь розкриється, гній акуратно видаляється тампоном, змоченим відваром ромашки.
Лікуйте ваші гарні очі своєчасно і пам'ятайте, що не кожне десь расхваленное або запропоноване народне засіб від ячменю безпечно. Виходить, що при лікуванні ячменю до народній медицині варто вдаватися тільки на початкових стадіях захворювання, і якщо не допомогло, потрібно йти на прийом до лікаря і застосовувати спеціальні засоби - мазі, краплі, антибіотики.