Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мазь від ячменю на оці

Мазь від ячменю на оці

Додано: 02.09.14
Мазь від ячменю на оці
Осіння пора, очей очарованье В цьому сенсі з великим класиком не посперечаєшся. Однак саме для очей цей час може стати зовсім не таким райдужним. Адже їх підстерігає безліч інфекцій, в тому числі ячмінь.

Що це?


Ячмінь - це запалення волосяної цибулини вії або прилеглої сальної залози з подальшим утворенням гнійника. Дане захворювання викликається переохолодженням організму або загальним зниженням імунітету, які є умовами для посилення активності тих бактерій, які викликають відповідну реакцію організму.
Першими симптомами появи ячменю є свербіж в області повік і відчуття стороннього предмета в оці. Після утворюється невелике почервоніння, що переходить в гнійник. Через деякий час це освіта лопається, набряк поступово зникає. Як правило, захворювання ніяких ускладнень не має.
Щоб прискорити перебіг процесу, застосовують різні засоби, в тому числі і мазь від ячменю на оці. Адже всім нам хочеться скоріше позбуватися від недуг і як можна довше не згадувати про них.

Мазь від ячменю на оці: як застосовувати


Звичайно, перш ніж почати лікування цим засобом, виникає питання: а що, власне, потрібно мазати - гнійник або очей? Відповідь проста. Для того щоб усунути запалення в короткі терміни, необхідно насамперед вилікувати першоджерело, тобто ту область, звідки виходить небезпека. В цьому випадку процес не дійде до стадії гнійника.
Для лікування використовують однопроцентние тетрациклінову, еритроміцинову або гідрокортизонову мазь. Наносити засіб потрібно наступним чином. Пальцем, попередньо обмотаним марлею, відтягніть нижню повіку, закотивши очі, як ніби хочете посмитися в стелю, і акуратно мізинцем нанесіть мазь від ячменю на оці у внутрішній кут. Після поморгайте трохи, щоб препарат розподілився по всьому оці. Перед проведенням процедури потрібно добре помити руки.
Крім мазі можна використовувати і краплі. Порядок дій при їх застосуванні такої ж. В аптеках продається широкий спектр різних ліків для очей, але найбільш ефективним помічником у боротьбі з ячменем вважається тридцятивідсотковий альбуцид. Не варто забувати і про те, що краплі можуть бути як гострими, так і майже непомітними за відчуттями. При їх виборі керуйтеся своїм порогом терпимості.
Народна медицина також не обійшла цю проблему стороною. Так, до появи припухлості можна гріти очей половинкою вареного картоплі або яйця. Також допомагають примочки на очі з шавлії або ромашки. Ну а якщо довіри до рецептами предків немає, то допоможе мазь від ячменю на оці.