Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кошти від ячменю на оці

Кошти від ячменю на оці

Додано: 02.09.14
Кошти від ячменю на оці
Поява хворобливого кульки на верхньому або нижньому столітті трапляється досить часто. Приховати його косметичними засобами не представляється можливим. Тому необхідно вибирати засоби від ячменю на оці.

Причини і симптоми ячменю


Ячмінь на оці може бути сигналом про зниження захисних сил організму, про факт авітамінозу. Можливо, мало місце переохолодження. Ячмінь може розвинутися у разі недотримання обличчястої гігієни очі, а також при попаданні бруду в очі.
Можливо, є запальні явища в травному тракті, а також проблеми зі щитовидною залозою.
Дія цих факторів веде до розвитку певної симптоматики. А саме, наявність пухлини на столітті, яка болить при пальпації. Навколо ячменю з'являється набряклість і запальні явища. Можливо почервоніння ока. Може з'являтися головний біль та підвищення температури. З часом може з'являтися гнійний ділянку над ячменем.

Кошти від ячменю на оці


Лікування ячменю необхідно проводити з застосуванням декількох препаратів. Зараз існують різні засоби від ячменю на оці.
Для лікування необхідні кошти у вигляді антибактеріальних крапель і протизапальних мазей, а також засоби для зовнішнього застосування.Із засобів для зовнішнього застосування найефективнішими є етиловий спирт, зеленка, йод. Вони зменшать поширення запального процесу.
Протизапальні очні мазі у вигляді гідрокортизонової або тетрациклінової наносять безпосередньо на ячмінь.
Антибактеріальні очні краплі ципромед або левоміцетин, як засіб від ячменю на оці, допоможуть впоратися з виниклою запаленням.Ознаками того, що дана терапія ефективна, є зменшення болю, зменшиться почервоніння і набряклість. Покращиться загальний стан.
В свою чергу існують народні засоби від ячменю на оці.До утворення гнійника можливо прикладання на ячмінь сухого тепла. Для цього зваріть яйце, загорніть його в хусточку і прикладіть до ячменю. Це зменшить запальний процес.
Ячмінь можна змащувати яєчним білком. На місце ячменю прикладають заварені чайні пакетики, переважно чорного чаю.
Ячмінь можна змащувати часником.
Зробіть відвар календули, який необхідно настояти десять хвилин. Процідженим настоєм робіть примочки на область ячменю.Тепер ви знаєте, як перемогти цю недугу.