Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як швидко вилікувати ячмінь

Як швидко вилікувати ячмінь

Додано: 02.09.14
Як швидко вилікувати ячмінь
Ячмінь утворюється у вигляді гнійного запалення сальної залози або волосяного мішечка, яке спричинене стафілококом. Іншими словами, ячмінь може з'явитися в результаті потрапляння інфекції, після чого зобов'язується гнійне освіта.
Як правило, ячмінь може виникнути з різних причин: потерли очей брудними руками, використовували чужі косметичні засоби.
Але як швидко вилікувати ячмінь без медикаментозного лікування? Для початку, не дозрілий ячмінь можна обробити спиртом або закапати спеціальні краплі. Коли з'явилося гнійне освіту, не можна використовувати косметику і тим більше підводити очі олівцем. Це лише може погіршити ситуацію.

Перші симптоми ячменю


Перед появою ячменю на столітті може бути відмічено невелике почервоніння, біль або печіння. З часом наростання збільшується в розмірі і на його місці утворюється гнійничок з скоринкою або з головкою білого кольору. Через три-чотири дні гнійничок перестає рости, прориває і настає полегшення. Для цього йому знадобиться кілька днів. Але іноді може виникнути набряк через порушення лімфообігу. Але якщо хворий не знає, як швидко вилікувати ячмінь в домашніх умовах, то необхідно звернутися в лікарню у разі якщо:Спостерігається підвищення температури;
Гнійне освіта не проходить довше, ніж п'ять-шість днів і сильно збільшилося;
Ячмінь заважає зору.При перших ознаках хвороби краще відразу звернутися до лікаря або спробувати методи народної медицини. Але лікувати необхідно обидва ока, щоб не заразити здоровий очей.

Як швидко вилікувати ячмінь: рецепти народної медицини

Вилікувати ячмінь допоможе тетрациклінова мазь. Її потрібно закладати за нижню повіку.
Вилікувати і запобігти повторній появі ячменю допоможе відвар зі свіжих квіток пижма. Відвар можна приймати усередину або змащувати повіку кілька разів в день.
Промивати можна фурациліном або слабким розчином марганцівки.
Вареним яйцем можна робити прогрівання, також прогрівання можна робити і нагрітої морською сіллю.
Можна робити примочки соком алое. Для цього необхідно взяти сік рослини і розвести 1:10 і за допомогою змоченою вати зробити примочки.
Для компресу підійде зварена тепла картка (у лушпинні).Не знаючи, як швидко вилікувати ячмінь будинку, не слід панікувати, звичайно, кращим варіантом буде відразу ж звернутися до лікаря.