Корисні поради
на всі випадки життя
» » Небулайзер при нежиті у дітей

Небулайзер при нежиті у дітей

Додано: 02.09.14
Небулайзер при нежиті у дітей
Для правильного та ефективного лікування нежиті потрібен небулайзер, який розпилює частинки різного розміру. Наприклад, для лікування фарингіту, необхідні частинки до 10 мкм, для трахеїту і ларингіту - до 5 мкм, астми 3-5 мкм і т.д.

Як застосовувати небулайзер при нежиті у дітей


Інгаляції з допомогою небулайзера треба проводити за годину перед їжею, або після їжі. Для лікування нежиті дитині рекомендується дихати носом. Дозволено користуватися лише тими препаратами, які допустимі інструкцією до того чи іншого виду моделі. Для розчинника можна використовувати аптечні физраствори.
Якщо небулайзер оснащений спеціальною функцією підігрітого пара, то в перші три дні хвороби такі інгаляції можна проводити. Потрібно почекати зниження температури, і тільки через два дні можна застосовувати небулайзер при нежиті у дітей. Зате потім у період лікування хвороби інгаляціями з допомогою пара поліпшується кровообіг у слизовій, знімаються набряки і спазми, поліпшується відходження мокротиння і слизу.

Інгаляції при нежиті через небулайзер


При риніті, синуситі і простому нежиті проводяться інгаляції з частинками 10 мкм. Судинозвужувальні препарати - ксилометазолин, нафтизин знімають набряк з носових пазух і оболонки носа, полегшують на час носове дихання. Досить ефективні при закладеності носу в перші дні хвороби. Найчастіше застосовуються у вигляді спрею або крапель при нежиті. У віці до року інгаляції не застосовуються. Можна повторювати процедуру два рази в день.
Небулайзер при нежиті у дітей більш ефективний при використанні изофри - антибіотика. Найчастіше цей засіб застосовується у вигляді спрею, але не з перших днів хвороби. Можна використовувати з народження, по два рази в день, але не більше семи днів.
Полидекса містить у собі судинозвужувальні, гормональні препарати і два антибіотики. Можна застосовувати небулайзер при нежиті у дітей з даним препаратом у віці від 25 років. Рекомендації та дозування ті ж, що й вище перераховані.
Місцевий антибіотик биопарокс застосовується у віці від 25 років, рекомендації та дозування таке ж, курс лікування - тиждень.
Комбінований препарат ринофлуимуцил містить судинозвужувальні компоненти, розріджують слиз, що відновлюють слизову оболонку. Застосовується з трирічного віку. Курс лікування - сім днів.