Корисні поради
на всі випадки життя
» » Обструктивний бронхіт з астматичним компонентом

Обструктивний бронхіт з астматичним компонентом

Додано: 02.09.14
Обструктивний бронхіт з астматичним компонентом
Бронхіт - найпоширеніше захворювання органів дихання. В залежності від проявляються симптомів і від ступеня вираженості запалення, бронхіти діляться на кілька видів.
Під час загострення даного захворювання необхідно, щоб лікар встановив точний діагноз, що допоможе вчасно приступити до лікування. Пояснюється це тим, що, наприклад, обструктивний бронхіт з астматичним компонентом лікується зовсім по-іншому, ніж бронхіт курця.

Симптоми обструктивного бронхіту


Будь бронхіт починається з кашлю, але вони відрізняються за деякими симптомами. Так, наприклад, в перші дні хвороба супроводжується сухим кашлем, навіть можна сказати задушливим, з елементами нападу, часто на початку дня і перед сном. Іноді кашель мучить хворого протягом всієї ночі. Через якийсь час може початися виділення мокротиння. Обструктивний бронхіт з астматичним компонентом у дорослих супроводжується зеленої мокротою, рідше прозорою. Такий вид бронхіту не зовсім типовий для даної категорії хвороби, супроводжується серйозним порушенням дихання.
Дихати важко на вході, з проявом легкого задухи. Захворювання відноситься до середнього рівня небезпеки, і при несвоєчасному лікуванні прогресує в астму та інші хвороби дихальної системи.

Обструктивний бронхіт з астматичним компонентом і метод його лікування


Терапія починається після встановлення точного діагнозу і причин, що викликали астматичний бронхіт. На відміну від інших форм бронхіту, це захворювання найчастіше з'являється з-за поганої якості вдихуваного повітря і наявності в ньому шкідливих домішок. Паралельно можуть розвинутися вірусні інфекції.
Якщо лікар поставив діагноз обструктивний бронхіт з астматичним компонентом, то й лікування має включати прийом відхаркувальних лікарських препаратів, засобів для прочищения бронхів від слизу і зволоження дихальних шляхів. Найефективніший метод - інгаляції з содою.
Підійдуть і народні методи лікування. Багато рецепти діють часом навіть краще медикаментозних засобів і перевірені часом. Крім того, всі вони максимально безпечні для хворого і їх рекомендується використовувати для лікування дихальних шляхів від запальних процесів.
Лікування включає в себе промивання носа, краплі в ніс, жарознижуючі засоби, медикаментозну терапію.