Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому болить спина перед місячними

Чому болить спина перед місячними

Додано: 02.09.14
Чому болить спина перед місячними
Кожну четверту жінку турбує спина перед місячними. Чи Не небезпечно такий стан або це симптом якогось захворювання?

Причини, чому болить спина перед місячними


Якщо болить спина або поперек за кілька днів перед початком менструального циклу, то це зовсім не означає, що існує якась проблема. Біль може бути викликана наступними причинами:В області тазу виникає напруга, обумовлене м'язовими скороченнями матки.
Матка анатомічно відхиляється назад, збільшуючись і скорочуючись перед і під час місячних, при цьому натискаючи на нервові рецептори органів і систем.
У деяких жінок спостерігається підвищена чутливість, організм реагує на маткові скорочення.
Скорочення матки збільшує простагландини. Чим більше їх стає, тим інтенсивніше біль, в результаті - болить спина перед місячними.
Зсув гормонів провокує застій рідини, відбувається набряк тканин, такий процес чинить тиск на нервові закінчення.
Наявність внутрішньоматкової спіралі змушує матку посилено скорочуватися, відчувається біль.Болить спина перед місячними - привід йти до лікаря


Біль в спині не завжди може бути нешкідливою. У період перед настанням критичних днів відбувається невеликий гормональний збій. Патологічні процеси починають вести себе активніше і проявлятися. При порушенні виділення крові починає відчуватися біль. Є серйозні причини, за яких треба йти до лікаря, наприклад:Інфекції сечостатевої системи призводить до запалення в статевих органах і утворення спайок навколо і в самій матці. Порушується відтік крові, матка намагається виштовхнути її, але спайки заважають цьому процесу. В результаті болить спина перед місячними.
Кісти, міоми і інші доброякісні пухлини в матці змінюють розмір органів всієї репродуктивної системи, в результаті знову ж порушується відтік крові.
Дисфункція щитовидної залози виводить з ладу гормональний баланс, провокуючи больові відчуття в спині та попереку.
Позаматкова вагітність викликає сильну біль у спині, попереку, животі. З'являється головний біль, блювання.У будь-якому випадку гадати небезпечно і марно. Якщо сильно болить спина перед місячними і поперек, то в першу чергу треба відвідати лікаря. Якщо буде поставлений діагноз, то відповідно буде і призначено лікування. Якщо патологій немає, то можна запастися знеболюючими і спазмолітиками.