Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вилікувати нежить при вагітності

Як вилікувати нежить при вагітності

Додано: 02.09.14
Як вилікувати нежить при вагітності
Вагітність для кожної жінки є відповідальним періодом у житті. На цьому етапі майбутня мама ретельно стежить за здоров'ям, правильно харчується, намагається проводити профілактичні заходи з простудних захворювань. Все це дуже добре. Але ж не можна жінку помістити в стерильні умови, так що простудні захворювання іноді неминучі.

Які ж причини нежиті


Ясна річ, що коли ми простиваем, частим симптомом є нежить. Але під час вагітності в організмі жінки наступають неминучі гормональні перебудови. Ці перебудови і призводять до нежиті вагітних у другому триместрі. Відбувається набряк слизової і настає нежить.

Як вилікувати нежить при вагітності


Гормональний нежить ми вилікувати не можемо. Але закладений ніс не доставляє особливого задоволення. Тому в таких випадках рекомендовано симптоматичне лікування із застосуванням лікарських засобів.
Під час лікування вагітної жінки списку дозволених препаратів для неї скорочений, так що на це слід звернути увагу.
Кращим засобом у боротьбі з небажаним нежиттю все ж залишаються давно відомі краплі.
Негормональний нежить вагітних потрібно лікувати як можна швидше. В аптеці можна знайти краплі, які допоможуть у питанні, як вилікувати нежить при вагітності, так і при простудних захворюваннях.
Краплі можуть бути судинозвужувальними, з антибактеріальною і протизапальною ефектом, з зволожуючим ефектом.
Для вагітних переважно застосування судинозвужувальних крапель, зі строгим дотриманням інструкції по застосуванню.
Застосування народних засобів допоможе у вирішенні питання, як вилікувати нежить при вагітності, а також може бути профілактичним заходом. В цьому випадку ідеально підходить сольовий розчин. Застосування інших очних крапель може, як вилікувати нежить при вагітності, так і нашкодити організму вагітної. Так що народна медицина деяким вагітним протипоказана.
Це говорить про те, що вагітним жінкам необхідно консультуватися з фахівцем. Адже саме інсмідуально лікар призначає лікування з вибором певного препарату, відповідної дози.
У період вагітності жінці необхідно трепетно ставитися до свого організму, помічати всі зміни і найменші симптоми захворювання. Це необхідно для швидкого лікування або початку профілактичних заходів.