Корисні поради
на всі випадки життя
» » Алергічний бронхіт у дорослих

Алергічний бронхіт у дорослих

Додано: 02.09.14
Алергічний бронхіт у дорослих
Найчастіше алергічний бронхіт зустрічається у дітей, але він може початися і в дорослої людини. Якщо сподіватися на те, що він пройде сам, то можуть виникнути серйозні ускладнення, з'явиться алергічний бронхіт у дорослих. Саме тому при виникненні частих і тривалих нападів кашлю важливо відразу звернутися до лікаря, пройти обстеження, здати аналізи і приступити до лікування.

Встановлення факту алергії


Найголовніше - встановити сам факт наявності алергії, так як причин, що викликають тривалий кашель, дуже багато. Для цього недостатньо одного огляду, призначає аналізи калу, сечі, крові, посіву.
Якщо алергія на якусь їжу, то необхідно виключити її з харчування, якщо на шерсть тварин, то, як би це ні було сумно, але доведеться з ними розлучитися. Не варто їх одразу викидати на вулицю, їх можна віддати в добрі руки, в розплідник або родичам.
Якщо алергічний бронхіт у дорослих з'являється на домашній пил, то це говорить тільки про те, що доведеться утримувати власне житло в ідеальному порядку. Причому починати доведеться від подушок, набитих пухом, до пилу на шафах. Якщо алергія з'являється не миючий засіб, його так само треба прибрати з ужитку.

Чим лікується алергічний бронхіт у дорослих


Зняти сильний напад кашлю допомагають антигістамінні препарати типу «Супрастин», «Піпольфен», «Тавегіл». Існують більш сучасні препарати «Кларитин» і «Зіртек». Важливо пам'ятати, що препарати першого покоління володіють меншим періодом впливу на людський організм, вони мають серйозні побічні ефекти (погіршення реакції, сонливість тощо).
Алергічний бронхіт у дорослих, в основному, лікується медикаментозним методом, і частіше всього це є єдиним ефективним методом лікування. Труднощі лише в тому, що необхідно постійне наявність ліків, так як напад може початися в будь-який час.
Лікар може порадити відвідування фітотерапії. Лікування відварами і настоями трав можна використовувати тільки в тому випадку, якщо немає інсмідуальної нестерпності і протипоказань.
Так як алергічний бронхіт може виникнути із-за перевтоми на роботі, стресу, нервових перенапруг, то необхідно вести спокійний, розмірений спосіб життя. Треба уникати конфліктних ситуацій і нервування в сім'ї. Власне здоров'я набагато дорожче всіх конфліктів.