Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому болить спина в області нирок

Чому болить спина в області нирок

Додано: 02.09.14
Чому болить спина в області нирок
Багато людей не звертають уваги на болі в спині в нижній її частині, вважаючи, що такі симптоми пройдуть самостійно.

Симптоми болю спини в області нирок


Якщо болить спина в області нирок, то, швидше за все, це симптоми пієлонефриту, гідронефрозу, нефроптозу та інших хвороб. Якщо болі з'являються при вертикальному положенні тіла, при трясці під час їзди або при русі, то це симптоми спондильозу, спондиліту, радикуліту.
Якщо біль починає посилюватися при вертикальному положенні, при фізичних навантаженнях, швидше за все, це симптоми нефроптозу. Якщо болю наступають в момент сечовипускання, то подається сигнал про міхурово-лоханочном рефлюксі. Симптоми, які супроводжують гострий пієлонефрит, можна сплутати з іншими хворобами.
Біль у спині може викликати гідронефроз. Буває він набутими і вродженими. При придбаному гідронефрозі сечовід закупорюється каменем, або здавлюється запальним інфільтратом або зростаючої пухлиною. Порушується відтік сечі, розширюється балія, чашечки і нирка починає збільшуватися, вміщуючи в собі кілька літрів сечі. Така хвороба проявляється так болить спина в області нирок тупим болем, іноді супроводжується нирковими коліками.

Інші більш серйозні причини, чому болить спина в області нирок


Коли починає боліти спина в області нирок, то такі симптоми можуть вказувати на доброякісні пухлини. В більшості випадків доброякісні пухлини протікають безсимптомно. Але, на превеликий жаль, саркома нирки і рак нирки зустрічаються набагато частіше, при такої хвороби кожна третя людина відчуває болі в спині в ділянці нирок.
Досить тривожним симптомом вважається, коли болить спина в області нирок, яка віддає в стегно і в пах. У таких пацієнтів дуже часто спостерігається озноб і лихоманка. Можуть з'явитися набряки, підвищитися артеріальний тиск. Іноді сечовипускання супроводжується гострими болями, порівняльними з нирковими коліками, в сечі може з'явитися кров.
Всі захворювання, які характеризуються болями в синьо в області нирок, досить серйозні. І це говорить лише про те, що при перших ознаках слід негайно відправитися до лікаря. Всі вищеперелічені захворювання дуже серйозні і несвоєчасне лікування може призвести до тяжких наслідків, не виключаючи летальний результат.