Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати бронхіт народними засобами

Як лікувати бронхіт народними засобами

Додано: 02.09.14
Як лікувати бронхіт народними засобами
Бронхіт може розвинутися через алергію, застуди і т.д. Дуже часто ця хвороба супроводжується тривалим і сухим кашлем, дістаючи хворому масу неприємностей. Коли лікарські препарати безсилі, важливо знати, як лікувати бронхіт народними засобами.

На замітку хворого бронхітом


Всі засоби від кашлю діляться на три групи: відхаркувальні, тобто підсилюють кашель, муколітики - розріджують мокротиння, і заспокійливі, тобто знижують активність кашлю. Якщо бронхіт супроводжується сухим кашлем, то слід вчасно приступити до лікування, в іншому випадку можна втратити голос. При бронхіті треба відмовитися від куріння і намагатися не вдихати шкідливі речовини, уникати запилених приміщень.

Як лікувати бронхіт народними засобами, доступні методи лікування


Якщо ліки не допомагають, і минуло достатньо часу з початку їх прийому, потрібно припинити їх пити, так як вони вже не лікують, а шкодять організму.
Щоб кашель зник потрібно приймати кошти для відходження мокротиння. Для цього заварюються трав'яні збори, але застосовуються по черзі, один день - грудної відвар, інший день - урологічний відвар. Грудний збір розріджує мокротиння, урологічний збір полегшує його виведення з організму.
Вранці слід приймати чайну ложку деревного вугілля або дві таблетки активованого вугілля. Потім рекомендується провести комплексний масаж грудної клітки і спини. Масаж робиться легким поплескуванням, що полегшує кашель. Це прекрасна процедура, як лікувати бронхіт народними засобами. Можна робити масаж з медом і борсучим жиром.
Приймати на ніч столову ложку кагору з медом. Такий метод дозволяє поліпшити кровообіг, зігріває організм, заспокоїть нервову систему, сприяє дренажу бронхів.
Лікування бронхіту урологічним і грудним збором - досить ефективно і безпечно. Застосовуючи всі методи, як лікувати бронхіт народними засобами, можна позбутися хвороби за лічені дні.
Дренажу бронхів можна домогтися, якщо пару раз в день повзати рачки, хвилини за дві. У такому положенні бронхи розширюються, і легше відходить мокрота, кашель значно зменшується і зникає.
Можна масажувати ступні, так як на них розташовані біологічно активні точки. Особливо добре, якщо масажувати їх за допомогою борсукового жиру, після чого на ноги надіти теплі шкарпетки.