Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому болить спина нижче лопаток

Чому болить спина нижче лопаток

Додано: 02.09.14
Чому болить спина нижче лопаток
Біль нижче лопаток попереджає про серйозних патологічних процесах, що протікають в організмі. Визначити причину самостійно дуже складно, варто звернутися за допомогою до лікаря і пройти медичне обстеження.
Якщо болить спина нижче лопаток, причому під будь лопаткою, важливо звернутися до спеціаліста загальної практики. Він призначить медичне обстеження, на підставі результатів терапевт видасть направлення до лікаря вузької спеціалізації вже для подальшого докладного детального обстеження. Після проведення точної діагностики можна буде поставити діагноз і скласти правильну терапію.

Причини, чому болить спина нижче лопаток

Захворювання нирок, пов'язані з запаленням, супроводжуються як болем у ділянці попереку, так і болем на всій здухвинній зоні, при цьому віддаючи в праву лопатку, переходячи в подреберную область.
Виразка шлунка дуже часто проявляється симптомом, при якому болить спина нижче лопаток. Хворий починає відчувати ниючий, покаливающую або гострий біль, яка починає посилюватися після прийому їжі або натщесерце. Може бути присутнім відчуття жару, важкість у лівій частині живота здавленість в області грудей.
При інфаркті миокарди присутні такі ж відчуття. Біль має стріляючий або ниючий характер, віддає у шию, груди, ліву лопатку або руку.
Часто болить спина нижче лопаток після фізичних навантажень. Це свідчить про невралгії, яка може супроводжуватися болем у шиї або попереку. Неприємні відчуття посилюються під час ходьби, кашлі, фізичних навантаженнях, різких поворотах тулуба.
При наявності каменів у нирках відбуваються спазми в протоках жовчного міхура і в самому міхурі. Така хвороба може супроводжуватися сильними болями в правій лопатці і в правому підребер'ї.Діагностика захворювань з хворобливими симптомами нижче лопаток


Безперечно, поставити діагноз може фахівець високого рівня і спеціалізації. Для цього важливі результати (кров, сеча, кал). Для діагностики застосовується дослідження за допомогою ультразвуків, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, рентгенологічні дослідження.
Загальний аналіз сечі і крові говорить про основні процеси, які проходять в організмі. Точна діагностика з використанням сучасного обладнання підтверджує або відкидає первинний діагноз.
У рідкісних випадках, при необхідності, коли діагноз встановити не вдається, призначаються інші, додаткові методи обстеження.