Корисні поради
на всі випадки життя
» » Засіб від алергічного нежитю

Засіб від алергічного нежитю

Додано: 02.09.14
Засіб від алергічного нежитю
Ця недуга вважається найпоширенішим з алергічних захворювань. Сам по собі алергічний нежить - це запальний процес слизової оболонки носа, який викликав алерген. Проявляється він часто чханням, виділенням секрету з носа, відчуттям свербіння в носі, утрудненим диханням.

Причини виникнення


Основою захворювання є алергічна реакція негайного типу, симптоми якої можна помітити вже через пару секунд. Засіб від алергічного нежитю повинен підбирати фахівець в інсмідуальному порядку, так як алергенів для розвитку захворювання дуже багато: домашній пил, кліщі, продукти життєдіяльності комах, пилок, цвіль, ліки і продукти харчування. Так само слід зауважити, що якщо на генетичному рівні є схильність, то це реальний ризик розвитку алергічного нежитю.

Симптоми


Симптоматика алергічного нежитю виділяє кілька основних симптомів:виділення з носа, як прозорі, так і гнійне;
чхання;
свербіж у носовій порожнині;
утруднене дихання через ніс.У зовнішньому вигляді алергіка відзначається набряк обличчя, дихання, в основному, через рот. Почервоніння очей, сльозотеча. Симптоми алергічного нежитю зазвичай проявляються в юнацькому віці. Важливо зауважити, що в народі засіб від алергічного нежитю просто не існує, тому, щоб уникнути нових алергічних реакцій, не займайтеся самолікуванням.

Засіб від алергічного нежитю


Універсального засобу від алергічного нежитю немає, тому слід звернутися до лікаря. Він зобов'язаний відправити хворого на аналізи, які виявлять, на який саме алерген сталася така реакція. Це і шкірні проби, і аналізи крові, які на 100% дозволять сказати, на що саме проявився алергічний нежить. Після проходження всіх аналізів лікар призначить лікування препаратами. Так само можливе призначення специфічного лікування - імунотерапія алергенами. Під шкіру хворого вводять невелику кількість розчину алергену. З кожним разом концентрація збільшується. Організм у такому разі починає захищати сам себе, виробляючи щось типу протиотрути.
Засіб від алергічного нежитю, мабуть, єдине, яке можна приготувати і використовувати в домашніх умовах це - 1/3 чайної ложки солі на склянку кип'яченої води. Отриманим розчином слід промивати ніс 2 рази на день.