Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому виникають болі в спині після сну

Чому виникають болі в спині після сну

Додано: 02.09.14
Чому виникають болі в спині після сну
В сучасному світі більшість людей ведуть гиподинамичний спосіб життя, що може призвести до тяжких ускладнень. Гіподинамія, тобто малорухливість, позначається на самопочутті людини протягом дня: після сну з ліжка неможливо встати, тому що потрібен час на те, щоб зняти болі в спині після сну з допомогою розминки.
Практично завжди людина під час сну не відчуває болю, так як вона нагадує про себе лише вранці, в області попереку. Її причиною є остеохондроз. Зазвичай така біль пов'язана з порушенням рухів стовпа хребта або невеликих внутрішніх змін суглобів хребта. Болі виникають внаслідок спазму м'язів спини. Наростаючи, може спровокувати спазм болю в нижній частині живота.

Болі в спині після сну: причини і симптоми


Симптоми остеохондрозу малопомітні, так як представляють собою звичайне почуття втоми, невеликий дискомфорт при нахилі або легкі болі в спині після сну. Лише з часом, коли відчуття збільшуються, постійно погіршуючись під час кашлю або чхання. Якщо протягом дня ви починаєте помічати втому м'язів спини, то це говорить про те, що остеохондроз починає поступово прогресувати. Особливо це помітно, коли ви знаходитесь велику кількість часу у вертикальному положенні.
Симптоми, пов'язані з шийним відділом хребта при остеохондрозі - це потиличні болі, болі в шиї і відчуття тяжкості в передпліччях. Також порушується кровопостачання в головний мозок, що призводить до мельканию мушок в очах під час поворотів голови. Іноді прості розминки полегшують симптоми, і деколи навіть повністю позбавляють від болю в спині після сну, що так часто псувало з ранку настрій.
Якщо у вас не було травм в області спини, значить, біль виникла із-за перевантаження або набряку спинних м'язів. Не треба просто позбуватися від хворобливих відчуттів в спині, прикладіть зусилля на відновлення спинних м'язів, знімайте набряк, відновлення кровопостачання до спинного мозку.
Більше 50% болі в хребті викликані неправильною поставою. Симптоми: сильні болі в спині після сну, які до середини дня затихають за рахунок збільшення рухів вашої спини. Щоб зменшити можливість виникнення болю, вам необхідно вести здоровий спосіб життя: ранкові руханки, вечірні пробіжки, довгі прогулянки на свіжому повітрі, заняття плаванням у басейні і вправи на турніку.
Викликати лікаря потрібно тоді, коли біль стає нестерпною і ніякі вправи вже не допомагають. Лікар випише вам інсмідуальне лікування. Наприклад, рефлексотерапію, мануальну терапію та фізіотерапію. Даний перелік благотворно сприяє розслабленню спинних м'язів.