Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дитячі краплі від нежитю

Дитячі краплі від нежитю

Додано: 02.09.14
Дитячі краплі від нежитю
Незважаючи на те, що нежить здається простим захворюванням, він може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям. Особливо якщо з'явився у дитини, коли його організм формується. Дитячі краплі від нежитю - це найперше ліки, яке застосовується при застуді. Якщо малюк прийшов з мокрими ногами, а в носі чути хлюпання, необхідно в першу чергу закапати йому ніс. У будь матусі в домашній аптечці є все необхідне.

Які бувають дитячі краплі від нежиті?


Всі лікарські засоби поділяються на дві групи - домашні та аптечні. Дитячі ж краплі діляться на три групи - аптечні, народні засоби, об'єднані (аптечні + домашні).
Різниця між домашніми та аптечними краплями полягає в тому, що аптечні виготовляються фармацевтами з синтетичними добавками. Це можуть бути стабілізатори, ароматизатори, консерванти і загусники. Краплі, зроблені за рецептами народної медицини, зроблені строго з натуральної сировини.
Будь-які краплі мають свої достоїнства і недоліки, саме тому ними слід користуватися грамотно. Якщо це аптечні - то слід уважно прочитати анотацію, проконсультуватися з дитячим лікарем. У сучасній медицині існують дитячі краплі від нежитю, які можна застосовувати з народження. Немовлят не можна лікувати домашніми засобами, для них винайдені спеціальні лікувальні краплі від нежитю.

Аптечні дитячі краплі


На світі не існує дітей, у яких хоч раз, але не було б нежитю. Саме тому ці препарати користуються великим попитом. Головна перевага аптечних засобів - точне дозування, зрозумілі і конкретні свідчення, наявність протипоказань, зручна упаковка у флаконі-крапельниці.
Фабричні препарати володіють наступними ефектами:антибактеріальний;
судинозвужувальний;
зволожуючий;
антиалергічний;
протизапальний;
противірусний;
імуномодулюючий.Особливості аптечних крапель


Не можна приймати дитячі краплі від нежитю з судинозвужувальним ефектом більше п'яти днів, так як кровоносні судини починають звикати до дії препарату.
Краплі в ніс на масляній основі м'якше і діють довше інших. Але вони порушують функцію слизової оболонки, ускладнюють природний висновок соплів з носа.
При виборі крапель для носа дітям до року важливо пам'ятати, що в такому віці буває закладеність, не потребує лікування.