Корисні поради
на всі випадки життя
» » Симптоми бронхіту у дорослих

Симптоми бронхіту у дорослих

Додано: 02.09.14
Симптоми бронхіту у дорослих
Бронхіт являє собою запалення слизової оболонки бронхів. Головні симптоми бронхіту у дорослих - це кашель і підвищення температури. Але в чому причини його виникнення?
Бронхіт зазвичай виникає після потрапляння в організм людини хвороботворних мікроорганізмів, таких як віруси і бактерії. Також причинами появи бронхіту можуть стати хламідіоз і мікоплазмоз. Іноді бронхіт виникає на фоні роздратування дихальних шляхів шкідливими газами або внаслідок постійного впливу алергенів. Куріння - це шкідлива звичка, яка сприяє появі бронхіту.
В залежності від причин його появи, бронхіт ділиться на:Алергічний
Грибковий
Хімічний
Бактеріальний
ВіруснийСимптоми бронхіту у дорослих


Залежно від перебігу хвороби, бронхіт може бути гострим або хронічним. Гострий бронхіт розвивається швидко і легко виліковується, а хронічний бронхіт з'являється внаслідок тривалого впливу подразнюючих факторів (пил, тютюновий дим, алергени).
Симптоми, якими визначається гострий бронхіт, залежать від причин його виникнення. Найчастіше гострий бронхіт розвивається на тлі простудних захворювань, таких як, наприклад, ГРЗ. Таким чином, головні симптоми бронхіту у дорослих - це кашель і різке підвищення температури.
Кашель при гострому бронхіті у перші дні хвороби сухий і заподіює великі незручності. З перебігом хвороби кашель стає вологим, при відкашлюванні виділяється мокрота - зеленувато-біла слиз. Це є ознакою того, що проникла в організм інфекція.
Температура тіла людини при бронхіті може підвищуватися від 38 до 40 і вище градусів. Підвищення температури - це головна ознака ГРЗ і розвинувся на його тлі гострого бронхіту.
Інші симптоми бронхіту у дорослих - це загальна слабкість, головний біль, відчуття «розбитості». У зв'язку з цим деякі переносять захворювання «на ногах», не звертаючи уваги на ознаки бронхіту і вважаючи, що мають справу зі звичайною застудою.
Діагноз «хронічний бронхіт» лікар ставить пацієнту, коли кашель не проходить протягом тривалого часу (наприклад, він триває три місяці в році або безперервно протягом півтора років). Саме хронічний, безперервний кашель, що посилюється вранці, є основним симптомом хронічного бронхіту.