Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ліки від болю в спині

Ліки від болю в спині

Додано: 02.09.14
Ліки від болю в спині
Болі в спині - досить поширена проблема, особливо серед тих, кому за 40. Також болі в хребті часто виникають у людей, які тривалий час перебувають в одному і тому ж положенні, при піднятті ваг, у співробітників офісних приміщень.
В даний час для зняття больового синдрому використовується безліч засобів: і селективні нестероїдні протизапальні препарати, міорелаксанти, спеціальна гімнастика як ліки від болю в спині.

Препарати від болю в спині


Вибір найбільш підходящого засобу залежить від тяжкості захворювання, його тривалості та інтенсивності. Не слід зловживати ліками, так як в більшості випадків їх дію нетривало і загрожує побічними ефектами. Тому бажано, щоб курс лікування призначав вам лікар.
Найбільш поширеними і доступними засобами є негормональні препарати, напроксен, ібупрофен, диклофенак, мелоксикам, целекоксиб, які володіють ефективними анельгезирующими, знеболюючі і протизапальні властивості. Вони застосовуються при захворюваннях спини та суглобів, у разі пошкодження при різних травмах.
Дієві ліки від болю в спині - селективні препарати, які, знімаючи біль і запалення, мають мінімум побічних явищ, на відміну від нестеоридних, тривале застосування яких може призвести до больових відчуттів, изъявлениям в шлунку і алергічних реакцій.
Одне з відомих селективних засобів - моваліс, який можна використовувати протягом тривалого проміжку часу без шкоди для шлунково-кишкового тракту.
Ще одна група популярних препаратів - кортикостероїди, зменшують больові синдроми і володіють ефективним протизапальним ефектом. Вони призначаються в тому випадку, коли і селективні нестероїдні засоби вже не приносять користі. Кортикостероїди застосовуються для того, щоб болі в спині не стали хронічними. Величезною перевагою даного препарату є можливість їх тривалого застосування.

Лікувальна гімнастика - найкращі ліки від болю в спині


Для зняття болів в хребті широко використовується спеціальна гімнастика, що включає ефективний комплекс вправ для кожної ділянки спини. При вправах не слід робити різких рухів і ривків, навантаження повинна бути строго дозованим. При появі больових відчуттів треба або зменшити амплітуду виконання вправ, або повністю відмовитися від них. Гімнастику необхідно робити щоранку - на всі м'язи і суглоби.
Природно, серед безлічі засобів важко виділити найкращі ліки від болю в спині, вибір препарату залежить від різних факторів, у тому числі і від інсмідуальної реакції організму на лікувальні засоби.