Корисні поради
на всі випадки життя
» » Біль у спині нижче попереку

Біль у спині нижче попереку

Додано: 02.09.14
Біль у спині нижче попереку
Дуже часто люди страждають від ниючого або різкого болю нижче попереку. Причини такого захворювання можуть бути абсолютно різними, і тому для визначення діагнозу треба звернутися до лікаря. Доктор після повного обстеження призначить комплексне лікування.

Від чого виникає біль у спині нижче попереку


Найчастіше причиною може бути остеохондроз (зміни м'язово-скелетні морфофункціональні), або артроз міжхребцевих суглобів (спондилоартроз). Причинами можуть бути:переломи хребців;
інфекційне ураження хребців і міжхребцевих дисків (туберкульоз, епідуральний абсцес, бруцельоз, туберкульоз);
неінфекційні хвороби;
інсульт (порушення спінального кровообігу);
метаболічне ураження кісток;Від чого болить низ попереку


Гостра біль у спині нижче попереку може виникнути при зміщенні міжхребцевих дисків, при переломі хребців. Симптомами є біль в нижній частині хребта, з'являється обмеження в рухливості. Хворий може відчувати біль при епідуральний абсцес, причому це буде гостра біль при зондуванні нижній частині спини. Це дуже серйозне захворювання і вимагає швидкого лікування, не виключаючи хірургічне втручання, в іншому випадку може виникнути здавлювання спинного мозку.
Біль у спині нижче попереку може виникнути із-за анкілозуючого спондилатроза. Симптомом цього захворювання є біль внизу хребта, поступово переходить в область стегон, з'являється обмеження в русі.
Біль у спині нижче попереку може виникнути із-за псориатрического артриту, хронічного коліту, синдрому Рейтера. Всі ці захворювання серйозні і не терплять зволікання у лікуванні.
Насамперед, потрібно повне обстеження, включаючи рентген і томографію, і тільки потім лікар призначає лікування: медикаментозне, уколи, фізіотерапію, лікування мазями та іншу методику.
У нижній частині спини болі можуть виникнути при захворюванні внутрішніх органів: виразковий коліт, захворювання нирок, пухлину товстої кишки, расслаивающиеся аневризми, хронічних хворобах органів малого тазу, эндомитриоза, карциноми яєчників або матки. У цих випадках для виявлення причини болю в спині потрібно пройти обстеження у жодного лікаря, але це того варто, так як такі сильні болі обмежують руху і не дають вести звичний спосіб життя.