Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чим лікувати бронхіт у дорослих

Чим лікувати бронхіт у дорослих

Додано: 02.09.14
Чим лікувати бронхіт у дорослих
При суворому російському кліматі з настанням холодної погоди можна з легкістю захворіти і заробити бронхіт. Послужити для цього можуть бути різні причини, в тому числі і горло.
Багато дорослі люди не серйозно ставляться до подібних захворювань, і не відразу починають лікувати горло, а запалення тим часом опускається все нижче і нижче і, врешті-решт, досягає легенів. Ось таким чином виникає бронхіт - серйозне захворювання, яке може привести до певних наслідків. Саме тому важливо знати, чим лікувати бронхіт у дорослих, які методи найбільш ефективні і дієві.

Види бронхіту


Найперший симптом бронхіту - кашель, сухий або вологий. Якщо вологий кашель - це своєрідна захисна реакція організму. Пояснюється це тим, що через мокроту виводяться хвороботворні бактерії. Сухий кашель більш небезпечний, так як густа мокрота не в змозі вийти самостійно, викликаючи при цьому кашльовий рефлекс.
Бронхіт буває дух видів: хронічний і гострий. Хронічний бронхіт - це захворювання легенів, яке може проявитися в будь-який момент. Гострий бронхіт має вірусну природу захворювання. Якщо не лікувати гострий бронхіт, то він легко може перейти в хронічний.
Чим лікувати бронхіт у дорослих? Це серйозна хвороба і запускати її категорично забороняється. При сильному кашлі слід звернутися до лікаря за необхідними препаратами. Але не варто забувати про нетрадиційні методи лікування, які застосовувались предками з давніх часів і дозволяли швидко вилікуватися від цього захворювання, або зняти симптоми і проносити хвороба.

Як і чим лікувати бронхіт у дорослих?


Перевіреними і ефективним засобом, який швидко заспокоїть роздратування від мокротиння, є молоко з медом, маслом і содою. Його краще пити на ніч, перед сном. Пояснюється це тим, що в лежачому положенні відбувається відтік мокротиння, хворий починає кашляти і не в змозі довгий час заснути.
Якщо кашель супроводжується мокротою, то добре допомагають інгаляції над парою вареної картоплі, евкаліптовим відваром з содою.
Звичайно, дуже важливо знати, чим лікувати бронхіт у дорослих, але менш важливо знати, що не можна робити при цьому захворюванні. Наприклад, при бронхіті можна прогріватися у ванній, парити ноги. Такі процедури можуть підняти температуру тіла хворого, а якщо вона і так підвищена, то це досить небезпечно. Лікуватися треба, дотримуючись порад лікаря.