Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати нежить народними засобами

Як лікувати нежить народними засобами

Додано: 02.09.14
Як лікувати нежить народними засобами
Найнеприємніше, що може статися під час застуди - це поява нежитю. Він не тільки позбавляє нюху і апетиту, з ним важко спати, займатися звичними справами. Справитися з цією недугою можна за допомогою противірусних і судинозвужувальних крапель. Але не варто забувати, що лікувати нежить народними засобами не менш ефективно.

Важливо звернути увагу


Перш ніж вибрати метод лікування нежитю, необхідно усвідомити, що всі народні кошти безперечно хороші, і для більшої ефективності їх можна чергувати між собою. Але навіть самий звичайний нежить здатний викликати важкі ускладнення. Тому при відсутності ефекту і погіршення самопочуття протягом п'яти днів слід відразу звернутися за допомогою до лікаря.

Як краще лікувати нежить народними засобами

Сік алое - найпоширеніше народне засіб від нежитю. Сік свіжого аркуша розводять з водою і закапують по кілька крапель у кожну ніздрю. Якщо немає алергії на мед, то до соку можна додати кілька крапель меду. Як правило, через три дні нежить проходить.
Не менш ефективним і корисним вважається сік буряка. Їм треба закопувати в кожну ніздрю кілька разів в день. Але у дітей такий засіб може викликати подразнення слизової оболонки, тому його слід розводити з водою. Не менш ефективні ватні тампони, змочені в соку буряка і вставлені в кожну ніздрю.
Лікувати нежить народними засобами можна за допомогою йоду. За допомогою ватної палички треба намазати крила носа і трохи вище брів, щоб вийшла буква Т. Можна змастити ступні і надіти шерстяні шкарпетки. Достатньо трьох процедур і організм піде на поправку.
Нежить можна лікувати хріном. Для цього його треба натерти на дрібній тертці, покласти в банку і закрити кришкою на півгодини. Після чого відкрити її і зробити різкий вдих ротом, затримати подих і повільно видихнути носом. Цю процедуру треба повторити тричі, ці інгаляції ефективні навіть при ускладненнях і гаймориті.
Як тільки перші ознаки нежиті проявили себе, слід намазати крила носа лимоном. При сильних виділеннях цим же соком можна закапати в кожну ніздрю.Лікувати нежить народними засобами просто і ефективно, але не завжди ці процедури приємні. Однак ефект від цих методів відчувається вже після першого ж застосування.