Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як використовувати силіконові банки для масажу

Як використовувати силіконові банки для масажу

Додано: 02.09.14
Як використовувати силіконові банки для масажу
Вже давно всім відомо, що масажні процедури ефективніше всіх інших засобів від целюліту. Але не всі масажні предмети ефективні, у порівнянні з силіконовими банками. А причина в тому, що масажні розтирання не позбавляють тіло від апельсинової кірки так, як діє силіконова банку. Масажист руками мне тіло і відтягує його, банку відтягує тіло вакуумом. Але для ефекту слід знати, як використовувати силіконові банки для масажу.
Силіконова банку виготовляється з еластичного матеріалу. При її затиску випускається повітря, і банка щільно присмоктується до тіла. Завдяки вакууму шкіра втягується в банку, тим самим виконуючи масажні дії. Завдяки такому впливу поліпшується кровообіг в шкірі, і в глибоких її шарах. В результаті - целюліт зникає.

Переваги і недоліки вакуумного масажу


Безсумнівно, треба вміло користуватися і знати, як використовувати силіконові банки для масажу. Але не менш важливо знати переваги і недоліки цієї процедури.
Переваги . Цей спосіб позбавлення від целюліту вважається самим недорогим і простим. На нього не витрачається багато часу і не потрібно особливих приготувань, достатньо дві-три баночки і спеціальне масло для масажу. Після масажу не залишиться синців на тілі.
Недоліки . Якщо робити всю процедуру правильно, то буде відчуватися біль. Хоча це залежить від шару жиру і больового порогу. Шкіра після баночного масажу сильно червоніє, а значить, влітку його не рекомендується робити. При наявності варикозу його робити заборонено. На тілі людини є місця, які самостійно промассировать неможливо, тому може знадобитися допомога фахівця.

Покрокова інструкція, як використовувати силіконові банки для масажу

Проблемні місця необхідно змастити спеціальним маслом або кремом.
Антицелюлітну банку треба стиснути з боків і притиснути до тіла, поки вона не присмокчеться. Якщо банку присмокталася добре, то повинна відчутися легкий біль.
Не поспішаючи, треба починати водити банку по шкірі, малюючи прямі лінії, так як малювати спіральки вже складніше.
Якщо банку починає відклеюватися, значить, не вистачає мастила, або банку погано присмокталася.Ці правила, як використовувати силіконові банки для масажу, основні і їх треба чітко виконувати, тоді буде досягнутий максимальний ефект.