Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що являє собою апарат для вакуумного масажу

Що являє собою апарат для вакуумного масажу

Додано: 02.09.14
Що являє собою апарат для вакуумного масажу
Про те, щоб шкіра стала пружною, зникли зайві кілограми, розгладилися зморшки, мріють багато жінок, але далеко не всі знають, як домогтися такого ефекту.

Допоможе вакуумний масаж


Вакуумний масаж покращує роботу лімфатичної системи, виводить токсини, зменшує жирові відкладення. Він допомагає в боротьбі з целюлітом, також хороший для розслаблення після фізичних навантажень.
До переваг вакуумного масажу належить можливість більш глибокого впливу на тканини. Це пов'язано з неможливістю виконати з допомогою рук деякі прийоми механічної стимуляції (наприклад, вібрація з високою частотою, точне дозування зусиль). Примітно, що апарат для вакуумного масажу ефект дає значно раніше, і він сильніше виражений, ніж при ручному масажі.

В салоні або будинку


Раніше вакуумний масаж був прерогативою салонів, але сьогодні існують прилади, що дозволяють проводити його на дому. Як же працює апарат для вакуумного масажу?
Принцип такий: жирова складка, приміром, сідниць або стегон, всмоктується між роликами і поступово пересувається по проблемній зоні. Результативність дії таких приладів досить-таки висока, тому головне - не перестаратися, щоб не нашкодити. Такі домашні масажери найкраще підходять для усунення ознак целюліту на стегнах і сідницях і набагато менш зручні для масажу області живота.

Апарат для вакуумного масажу: його різновиди


Круглий вакуумний масажер, який має еластичну ручку для долоні, компактний і зручний - працює як від мережі, так і від батарейок. М'які гумові ролики акуратно засмоктують шкіру, потім прокочують її туди-сюди, вперед-назад, при цьому машинка злегка вібрує. Через десять хвилин шкіра трохи червоніє, а м'язи злегка «гудуть».
Довгастий вакуумний масажер має насадку з пластику у вигляді банки. Шкіра всмоктується в банку на невеликій ділянці і перекочується всередині. Тиск на шкіру регулюється з допомогою кнопок. Саме це тиск і справляє лікувальний ефект.
Унікальну систему представляє апарат для вакуумного масажу Целлюлес МД. Дія цього масажера поширюється відразу за трьома напрямками: обертові ролики, вакуумне вплив і інфрачервоне випромінювання. Все це допомагає розщепленню жирових клітин і вузликів, основи целюліту.
Прилад треба використовувати 6-10 хвилин в день.