Корисні поради
на всі випадки життя
» » Молочниця, симптоми, причини, лікування

Молочниця, симптоми, причини, лікування

Додано: 02.09.14
Молочниця, симптоми, причини, лікування
В даний час все частіше жінки стикаються з таким захворюванням, як молочниця - кандидоз на медичному мовою. Воно займає одне з перших місць по частоті виникнення.
Найчастіше головним збудником молочниці є хвороботворні мікроби і гриби Candida. Головним симптомом таких захворювань є кандидоз: онкологічні, туберкульоз, цукровий діабет, запальні та інфекційні ВІЛ.
У малій кількості такі мікроорганізми містяться в кожному організмі, але під впливом деяких факторів, таких як захворювання, що носять інфекційний характер або хронічний запальний, зниження прямої функції імунної системи, вони викликають активну дію і поширення бактерій, які призводять до виникнення симптомів молочниці .
Також спричинити виникнення молочниці може тривалий прийом антибіотиків, лікарських препаратів, що містять гормональну основу, що у вигляді побічних ефектів призводить до гормонального збою в організмі, влекущему до появи молочниці, низький рівень захисту організму, імунної системи, контакт із хворим або є носієм грибка, адже хвороба може передаватися повітряно-крапельним шляхом.

Симптоми захворювання


Молочниця доставляє чимало дискомфорту в своєму прояві у вигляді рясних виділень, що нагадують сирну масу, що має властивість змінювати свій колір, набуває неприємний запах, доставляє больові відчуття.
Кандидоз проявляється зовні на статевих органах у формі набряків, білого нальоту і постійного свербіння, що приводить до подразнення шкірних покривів геніталій.

Основна терапія


При перших же проявах молочниці слід активно починати лікування. Це захворювання є інфекційним, тому слід уникати контактів з носіями, а якщо ви самі хворі, не контактувати під час хвороби з оточуючими, щоб уникнути поширення інфекції.
У традиційній медицині для лікування молочниці використовують лікарські засоби на основі антибактеріальної у вигляді мазей, антибактеріальних розчинів для промивання та спринцювання, також дієві свічки від молочниці. В даний час різновид їх різноманітна і доступна для кожного. Особливо швидке дію вони надають на початковій стадії захворювання.
Але поряд з медикаментозним лікуванням ефективні в боротьбі з кандидозом засоби, що використовуються в народній медицині. До них відносяться сидячі ванни у відварі з листя ожини, звіробою і ромашки.
Для його приготування вам необхідно взяти сировину в рівних частинах, залити крутим окропом і прокип'ятити кілька хвилин. Протягом години дати настоятися відвару і змішати його з водою для ванни. Слід враховувати, що температура води у ванні повинна бути помірно теплою, а не гарячою, інакше це призведе до швидкого поширення інфекції і може посилити подразнення м'яких тканин статевих органів.
Щоб подвоїти ефект, рекомендується одночасно при терапії молочниці сидячими ваннами приймати всередину трав'яний відвар з листя берези, лісової малини і звіробою, щодня кілька разів на день протягом усього часу лікування молочниці.