Корисні поради
на всі випадки життя
» » Костюм для lpg масажу

Костюм для lpg масажу

Додано: 02.09.14
Костюм для lpg масажу
Унікальна методика LPG масажу була розроблена у Франції. Під час такого масажу спеціаліст впливає на проблемні зони апаратом LPG. Точніше, ролерами, які обертаються в різних напрямках з різною швидкістю. Щоб ефект від процедури був сильніший, потрібен ще й костюм для lpg масажу.

Для чого потрібен такий масаж


З допомогою LPG апарату можна за досить короткий термін привести свою фігуру в порядок. Після сеансів зменшуються прояви целюліту, підвищується еластичність шкіри, усувається набряклість, покращує циркуляцію крові. Розміри тіла стають менше, фігура коригується. Перший результат буде видно вже після першої процедури. Для проведення сеансу клієнт одягається в спеціальний костюм для lpg масажу.

Костюм для lpg масажу - особливості


При проведенні процедури використовується інсмідуальний костюм, який виготовляють зі спеціальної тканини з міцними швами. Склад тканини не дуже різниться. Головне, матеріал повинен бути еластичним, повністю повторювати контури тіла людини. Такий костюм забезпечує безпеку і гігієнічність процедури. Робоча маніпула не стикається безпосередньо з шкірою, що захищає від неприємних відчуттів. Він призначений для обличчястого користування клієнтом. Його можна використовувати протягом декількох курсів масажу. Він легко переться в машинці-автоматі і швидко сохне. Купувати костюм для lpg масажу потрібно на розмір більше.

Користь костюма при проведенні процедури


Конструкція костюма дозволяє надягати його без нижньої білизни. Що дає можливість обробляти навіть важкодоступні ділянки тіла. Клієнт при цьому не відчуває дискомфорт, не соромиться. Масажист може спокійно працювати навіть на ділянках з волосяним покривом або підвищеним потовиділенням, забезпечуючи тим самим фізичний і психологічний комфорт пацієнта. Для більшої ефективності фахівець робить позначки на костюмі. Змальовуючи проблемні зони і точки локальних протипоказань, таких як пірсинг, родимки, варикозні вени. У цих місцях LPG масаж апаратом робити не можна.
Костюм для lpg масажу забезпечує спокійну роботу лікаря і комфорт пацієнта. При його використанні ефект від процедури тільки посилюється.
Виробники випускають костюми декількох кольорів. Зазвичай, це білий, сірий і чорний. Але вже з'явилися у продажу моделі рожевого кольору. В комплекті до нього пропонується спеціальний мішечок для зберігання.