Корисні поради
на всі випадки життя
» » Розслабляючий масаж для чоловіків

Розслабляючий масаж для чоловіків

Додано: 02.09.14
Розслабляючий масаж для чоловіків
Одним з найпопулярніших видів масажу є розслабляючий масаж. На відміну від лікувальних технік, він покликаний не тільки розслабити м'язи тіла, виправити стан хребта, але і зняти напругу, як фізична, так і нервове.

Розслабляючий масаж для чоловіків, навіщо він потрібен?


Як описано вище, основна функція такого масажу - нормалізація фізичного та психічного стану організму. Тому розслабляючий масаж для чоловіків деколи просто необхідний: у сучасному світі сильний підлога піддається великій кількості не тільки фізичних навантажень, але і стресів, переживань, пов'язаних з прискореним темпом життя, кар'єрним зростанням і добуванням ресурсів для своєї сім'ї. З-за подібних переживань, нервової роботи, тривалого перебування за комп'ютером активізуються такі захворювання, як виразка шлунка, простатит, гіпертонія, серцево судинні захворювання. Завдяки серії сеансів релакс-масажу, нервове напруження організму знімається, і ризик придбати ці захворювання значно знижується.

Чим він відрізняється від інших видів масажу?


Розслабляючий масаж для чоловіків і жінок полягає в поєднанні технік оздоровчого масажу зі спеціально підібраним музичним супроводом і використанням особливо підібраних видів масажних і ароматичних масел. Завдяки всім цим складовим, людина, якій роблять масаж, занурюється в стан кшталт медитації або сну. У цьому стані відбувається найбільш повна нормалізація фізіологічних і психологічних процесів в організмі.
На відміну від інших видів масажу, розслабляючий масаж для чоловіків не використовує силового впливу на м'язи. Його дія заснована на доторканні, легкому торканні до тіла, розтиранні і натисканні на активні точки організму. Крім того, важливою в процесі розслабляючого масажу є регулювання дихання.

Як робити релакс-масаж?


Робиться цей вид масажу обов'язково за напрямом розташування лімфатичних вузлів на тілі, починаючи від стоп і закінчуючи головою і шийним відділом. Розслабляючий масаж робиться обов'язково на голе тіло, оскільки в ньому важливими є самі тактильні відчуття від дотиків до шкіри. Це тривала процедура, деколи досягає за часом декількох годин. У процесі масажу людина може навіть заснути. Розслабляючий масаж не вимагає застосування сили, роботи з хребтом, але все-таки для того, щоб отримати найбільший ефект, варто звернутися в спеціалізований салон до досвідченим майстрам. Тоді курс такого масажу принесе не тільки задоволення душі і тіла, але і дасть змогу суттєво оздоровити організм.