Корисні поради
на всі випадки життя
» » Масаж шиї при остеохондрозі

Масаж шиї при остеохондрозі

Додано: 02.09.14
Масаж шиї при остеохондрозі
Остеохондроз шиї - хвороба, при якій порушується функціонування шийних хребців. Якщо ви не впевнені в тому, турбує вас дане захворювання, пропонуємо зробити невеликий тест: повільно повертайте голову вбік на 90 градусів, якщо під час цього ви відчуваєте біль, відчуваєте хрускіт, тоді є привід турбуватися.

Професійний масаж


Навіть масажист-новачок зможе зробити вам масаж шиї при остеохондрозі і тим самим значно полегшить вашу біль. Самомасаж шиї зробити просто неможливо, так як ви повинні прийняти горизонтальне положення. Рухи масажиста повинні бути обережними, плавними. Масаж не повинен затягуватися на тривалий термін і відчуття від нього не повинні бути болючими.
Масаж шиї при остеохондрозі не повинні робити людям з такими захворюваннями: тромбофлебіт, аневризма, атеросклероз, а також у яких спостерігаються запальні процеси в організмі, порушення згортання крові, бородавки, родимки і екземи на тілі.

Масаж шиї при остеохондрозі - головні прийоми


Дії масажиста повинні привести до розслаблення м'язів шиї, рук і плечей. Після нього поліпшується кровопостачання хребців і міжхребцевих дисків. Масаж проводиться тільки в період ремісії, під час загострення хвороби від нього варто відмовитися.
Основне правило: масаж шиї при остеохондрозі проводиться тільки за допомогою пальців, легко і без зусиль.Для початку погладжуйте шию кінчиками пальців (таким же дією необхідно закінчувати кожен тип рухи при масажі).
Одним з найбільш ефективних рухів при цьому захворюванні є розтирання. Розтирайте легенько кінчиками пальців шийні хребці і шию в цілому.
Пощипування. Воно не повинно бути болючим і старанним. Пощипайте трохи шкіру шиї подушечками пальців, напрям має бути від потилиці до суглобу плеча. Тривалість близько 3 хвилин.
Також допоможе масаж бічних сторін шиї. Покладіть долоню на задню поверхню шиї, а вказівним і середнім пальцями повільно виконуйте м'які рухами, що нагадують розтирання.
Зробіть кілька погладжувань від нижньої щелепи до ключиці.Такий масаж необхідно робити регулярно, адже від одного сеансу практично не буде ефекту. Перед тим, як почати робити масаж шиї при остеохондрозі, проконсультуйтеся для більш точного діагнозу з такими лікарями: невропатолог, вертебролог або мануальний терапевт.