Корисні поради
на всі випадки життя
» » Точковий масаж для дітей

Точковий масаж для дітей

Додано: 02.09.14
Точковий масаж для дітей
Батьків часто замислюються, що можна зробити, щоб допомогти дитині менше хворіти? Як безпечно впливати на імунітет, підвищити стійкість до інфекцій і вірусів, поліпшити стан м'язової і нервової системи? Які ще методи існують, крім традиційної терапії і лікарських препаратів? Відповіддю на всі ці питання може стати точковий масаж для дітей.

В чому суть точкового масажу?


Це метод, при якому застосовується натискання на точки акупунктури одним або декількома пальцями. Таким чином відбувається механічне подразнення невеликих ділянок шкіри, так званих біологічно активних точок, в яких зосереджені нервові закінчення.
Акупунктура або голковколювання і масаж точок використовують одні і ті ж зони на тілі, але точковий масаж для дітей, безсумнівно, більш прийнятний метод оздоровлення.
Найважливішою перевагою такого масажу є його відносна безпека. Немає побічних ефектів від ліків, немає і самих ліків. Все що необхідно - це руки людини, що знає розташування активних точок.

Які проблеми може вирішити точковий масаж для дітей?


Масаж точок застосовується для профілактики та лікування респіраторних захворювань, кашлю, розладів травлення, поганого сну, енурезу; при порушеннях мовного і рухового розвитку.
Лікувальна торкання пальцями зменшує напругу в м'язах, покращує циркуляцію крові та лімфи.
У деяких випадках точковий масаж для дітей може стати самостійним видом впливу. В інших - доповнювати традиційні методи лікування.
Підтримання рівноваги організму, підвищення імунітету, поліпшення стану нервової системи - все це допоможе здійснити даний вид масажу.
Масаж активних точок, як і будь-який інший, не застосовують при захворюваннях в гострій стадії, опіках, кровотечах.
Краще всього довірити проведення процедури масажу точок фахівцеві в цій області. Але і самостійно засвоїти деякі прийоми і допомогти своїй дитині теж у ваших силах.
Точковий масаж найбільш ефективний метод, який можна використовувати самому для лікування багатьох розладів організму за допомогою людської руки, що володіє силою і чутливістю.
Систематичне проведення курсів точкового масажу допоможе усунути проблеми, як фізичного здоров'я, так і емоційно-психічного у дітей і дорослих.