Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ефективний засіб проти випадіння волосся

Ефективний засіб проти випадіння волосся

Додано: 02.09.14
Ефективний засіб проти випадіння волосся
Нормальним вважається, коли людина втрачає близько 100 волосинок щодня. Але як тільки стало видно, що ця кількість збільшилася, слід відразу застосувати ефективний засіб проти випадіння волосся.

Причини захворювання аллопецией


Алопеція - це посилене випадання волосся. Лікується це захворювання тільки після виявлення причин випадіння та після визначення симптомів захворювання.
Внутрішні захворювання організму, такі як психогенні, ендокринні, імунні, захворювання шлунка і кишечника, є основними причинами покидання волосся голови. На другому місці знаходяться зовнішні фактори - хімікати, випромінювання, гормональні зміни і стрес. Третє місце займають другорядні фактори - авітаміноз, тугі зачіски, мороз, спека, пошкодження волосся.
Перш ніж підозрювати облисіння, слід впевнитися, що це не тимчасова втрата волосся. Таке часто зустрічається серед чоловіків і жінок. І вже тільки потім слід застосовувати ефективний засіб проти випадіння волосся для профілактики аллопеции.
Якщо випадання волосся тимчасове, то боятися нічого, так як волосяні фолікули зовсім не атрофуються. Просто необхідно надати волоссю підтримку, тоді вони виростуть ще більш здоровими і сильними, ніж були раніше. Але крім лікування коренів волосся, варто подбати і про емоційному рівновазі. Для цього ідеально підійдуть ефірні олії, які мають не тільки косметичним впливом, але й психоемоційним.

Який ефективний засіб проти випадіння волосся вибрати

Рослинні масла досить багаті гамма-ліноленової кислотою. До таких мастил належать - масло примули, огірочника, бораго, чорної смородини. Всі вони знімають запалення і впливають на зростання.
Масло японської камелії, авокадо, мигдалю, оливок. В цих оліях немає гамма-ліноленової кислоти, але вони чудово діють на лікування волосся, завдяки олеїнової кислоти.
Пальмова, кокосова, кунжутне, оливкова олії містять корисні фітостерини, посилюють ріст волосся.
Масло жожоба багато дикозагексаеновой кислотою, яке проникає в шкіру голови і волосся. Масло жажоба - ефективний засіб проти випадіння волосся, яке нормалізує діяльність сальних залоз і відновлює повалені сухі волосся.
Масло чорного кмину - чудовий засіб для лікування і профілактики від випадіння волосся, зміцнює і живить їх коріння.