Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що відбувається після видалення бородавок лазером

Що відбувається після видалення бородавок лазером

Додано: 02.09.14
Що відбувається після видалення бородавок лазером
Лазерне видалення бородавок, папілом та інших шкірних новоутворень - це один з найбільш щадних сучасних способів впоратися з шкірними неприємностями. Даний метод настільки безпечний, що застосовується навіть при лікуванні дітей, а сама операція з видалення неприємних наростів на шкірі проводиться дуже швидко і практично безболісна.
Що відбувається після видалення бородавок лазером, без праці можна з'ясувати у лікуючого вас хірурга. В даний час відомо кілька видів шкірних утворень. Це і гострокінцеві кондиломи, папіломи, кератоми і гемангіоми. Видалення кожної з таких болячок має свої особливості, про яких розповість лікар.
Також клініка, що спеціалізується на лікуванні подібних проблем, зазвичай має безліч наочних посібників та фотоматеріалів, щоб наочно ознайомити пацієнта з тим, до яких неприємностей може призвести подальше поширення бородавок та інших новоутворень на шкірі, як відбувається лазерна коагуляція, і як виглядає шкірний покрив після операції.

Що відбувається після видалення бородавок лазером?


В цілому можна сказати, що операція з застосуванням лазерного обладнання відбувається абсолютно безкровно, механізм дії лазера полягає в швидкої коагуляції судин новоутворення, після якої залишається чисте і сухе заглиблення в шкірі. Але не треба засмучуватися - ця микровпадинка буде знаходитися на шкірі пацієнта лише 7-10 днів, а потім безслідно зникне.
Те, що відбувається після видалення бородавок лазером, можна порівняти з наслідками легкої шліфування - під час процедури бородавку знімають з шкірного покриву шар за шаром, в результаті чого незабаром від неї не залишиться практично ніяких слідів.
Однак після операції не потрібно забувати про подальше лікування. Адже видалення бородавки це тільки перший етап. Оскільки бородавки з'являються в результаті ураження організму вірусною інфекцією, потрібно провести ряд охоронних заходів, щоб не допустити рецисму новоутворення. Зазвичай пацієнту призначаються різні препарати, покликані зміцнити імунітет і знищити вірусне ураження організму.
На жаль, коли зникають всі зовнішні ознаки інфікування вірусом, що відбувається після видалення бородавок лазером, багато пацієнтів можуть безтурботно ставитися до свого здоров'я, нехтуючи вищевказаними профілактичними заходами. Це призводить до повторного появи новоутворень, зводячи результати лікування до нуля.
Тому позбавлення від вірусів, що викликають бородавки, можна вважати важливим і необхідним етапом лікування, яким не варто нехтувати, якщо бажаєте досягти успіху в лікуванні.