Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пантовигар від випадіння волосся

Пантовигар від випадіння волосся

Додано: 02.09.14
Пантовигар від випадіння волосся
Випадання волосся - це проблема, з якою стикається все більше людей, причому не тільки похилого віку. Останнім часом захворювання помітно помолодшав, при цьому страждають від облисіння не тільки чоловіки, але і жінки.
Причин для цього достатньо: несприятлива екологічна обстановка, часті стреси, незбалансоване харчування і багато інших.
Пантовигар від випадіння волосся - один із засобів боротьби з цією недугою. Це високоефективний препарат, що застосовується при дифузному випаданні волосся і в складі комплексної терапії при лікуванні різних видів алопеції.

Як це працює?


До складу препарату входять діючі речовини, що сприяють відновленню структури волосся і запобігання їх випадіння. Наприклад, вітамін В1 стимулює волосяні фолікули, знижує дію на них негативних факторів зовнішнього середовища. L-цистеїн - амінокислота, яка відіграє величезну роль у процесі формування тканин волосся, а також є потужним антиоксидантом.
Всім відомий кератин робить волосся більш пружним і еластичним, надає гарний блиск.
Пантовигар від випадіння волосся містить у своєму складі екстракт медичних дріжджів. Цей компонент сприяє кращому засвоєнню діючих речовин, що входять до складу препарату. Також він є природним джерелом різних мікроелементів і вітамінів групи В.
Недолік в організмі вітаміну В10 (пара-аминобензойной кислоти) веде до підвищеного випадіння волосся та раннього посивіння. Прийом цього вітаміну в комбінації з віт. В5 стимулює активний ріст волосся, веде до поліпшення процесів розщеплення і засвоєння білка.

Пантовигар від випадіння волосся - доведена ефективність


В результаті численних кинических досліджень було доведено, що застосування препарату Пантовигар від випадіння волосся є ефективним при лікуванні практично будь-яких видів облисіння. Волосся не просто менше випадають, поліпшується їх структура, з'являється здоровий блиск. Відбувається це за рахунок глибокого проникнення препарату в матрицю волосяного фолікула, завдяки чому клітини насичуються необхідними для здорового росту поживними речовинами.

Як приймати Пантовигар?


Приймати Пантовигар від випадіння волосся слід по 1 капсулі 3 рази на день, запиваючи невеликою кількістю води. Лікування слід продовжувати протягом 4-6 місяців, навіть якщо перші ознаки поліпшення з'являться через 2-3 тижні.
Препарат не рекомендується приймати вагітним, годуючим жінкам і дітям.