Корисні поради
на всі випадки життя
» » Свербіж голови і випадання волосся

Свербіж голови і випадання волосся

Додано: 02.09.14
Свербіж голови і випадання волосся
Свербіж голови і випадання волосся - проблема, з якою стикався кожен хоч раз у житті. Але не всі знають, що цей процес викликаний не тільки зовнішніми факторами, але й внутрішніми дисфункціями організму. Молодість і краса організму людини багато в чому залежать від його здоров'я.
За станом волосся, нігтів і шкіри можна зрозуміти стан організму. Тому свербіж голови і випадання волосся - ознаки нездоров'я, неправильного догляду за собою і збою у роботі всього організму.

Лупа, засоби для волосся і правильне харчування


Основною причиною свербіння голови є лупа. У запущених випадках вона може призвести до випадання волосся. Якщо позбутися від лупи, свербіння голови і випадання волосся теж зникнуть.
Якщо причина криється не у лупи, то варто уважніше підходити до вибору засобів для догляду за волоссям. Деякі з них можуть викликати алергічні реакції в організмі, які проявляються як раз сверблячкою голови. Слід у такому разі засіб змінити і вибирати гиппоаллергенние кошти або призначені для чутливої шкіри голови.
Краще всі необхідні косметичні засоби для волосся купувати в аптеках, де досвідчені фармацевти проконсультують щодо конкретної проблеми. Сучасні косметичні фірми випускають велику кількість засобів, що усувають проблему свербіння голови і випадання волосся. Вони мають у своєму складі сірку, дьоготь, селен, цинк.
Якщо зміна всіх перерахованих вище факторів не допомогло впоратися з проблемою, то варто задуматися про характер живлення. Адже режим харчування і якість їжі впливає на всі функції організму. Для початку слід відмовитися від шкідливих продуктів, консервів, фаст-фуду, ковбас та інших копченостей. Віддавати перевагу варто свіжими овочами та фруктами, нежирним сортам м'яса і риби. Це дозволить волоссю повернути колишню красу і привабливість, а також поліпшить загальне самопочуття організму.

Свербіж голови і випадання волосся спровоковані стресом


Стрес - це ще одна причина даної проблеми. В боротьбі з ним у організму більше не залишається сил на гарне харчування волосся і кровопостачання шкіри голови. Для боротьби зі стресом можна скористатися засобами народної медицини: добре заспокоює чай з ромашки, масаж, лікувальна гімнастика.
Свербіж голови і випадання волосся часто турбують людей із сидячим способом життя. Постійне напруження спини, плечей, шиї приводять до того, що надходження крові до волосяних цибулин погіршується. Таким людям допоможе самомасаж шкіри голови і вправи для м'язів шиї.