Корисні поради
на всі випадки життя
» » Де можна видалити бородавку лазером

Де можна видалити бородавку лазером

Додано: 02.09.14
Де можна видалити бородавку лазером
Бородавка, навіть якщо вона невеликого розміру, може доставляти неприємності, не тільки як косметичний дефект. Тому якщо ви виявили на собі бородавку, потрібно поцікавитися, де можна видалити бородавку лазером або іншим способом.

Чим небезпечні бородавки?


В залежності від місця розташування, бородавка може розростатися під впливом постійного тертя, наприклад, при постійному контакті з одягом. Під впливом несприятливих факторів бородавка може запалюватися і кровоточити. До того ж одна, так звана бородавка, може провокувати появу все нових і нових більш дрібних бородавок по сусідству. Причина виникнення цих непривабливих новоутворень на шкірі - вірус. І людина може заразити іншого при рукостисканні або контакті з одними і тими ж предметами. Наприклад, якщо користуються однією клавіатурою.

Як лікувати бородавки і де можна видалити бородавку лазером?


Сучасні методи лікування дозволяють видаляти бородавки, як і багато інші доброякісні новоутворення, швидко і практично безболісно. Звичайно, в інтернеті та літератури ви можете знайти безліч народних способів лікування від застосування певних трав до припікання. Але такі спобличчя крім того, що заберуть у вас час і кошти, можуть викликати подразнення, біль, запалення або залишити помітний рубець. Тому будьте уважні при виборі. До того ж зараз не доведеться довго шукати, де можна видалити бородавку лазером.
Такі послуги надають як косметичні салони, так і клініки. Головна відмінність послуги, наданої в клініці, від послуг косметолога - це можливість дослідження самого новоутворення, щоб виключити більш серйозні зміни і не упустити розвиток захворювання. До того ж в клініці і перед видаленням, і після, в залежності від картини, яку побачить досвідчений лікар, можуть взяти фрагмент видаляється тканини на дослідження, зване біопсією.
У клініці, де можна видалити бородавку лазером, використання сучасного обладнання дозволяє впливати точково з мінімальним пошкодженням шкіри. Особливо важливо для лікаря провести роботу акуратно і вкрай делікатно, якщо бородавка розташована на обличчі або шиї. Сама процедура займає зовсім небагато часу, через пару годин вже можна прибрати пов'язку. Вартість видалення лазером цілком прийнятна.