Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити бородавки на обличчі

Як видалити бородавки на обличчі

Додано: 02.09.14
Як видалити бородавки на обличчі
Рано чи пізно на шкірі будь-якої людини може з'явитися бородавка. Відмінною рисою бородавки на обличчі є неможливість її приховування від сторонніх очей. Можна застосувати тонни косметики, але належного результату ви не отримаєте, так як видалити бородавки на обличчі складніше, ніж здається. Щоб позбавитися раз і назавжди від подібної проблеми, існує три простих спобличчя.

Бородавок бій разом з кислотою!


Найбільш часто виникає питання: як видалити бородавки на обличчі безпечним способом? Адже ніхто не хоче, щоб на її місці з'явився шрам або пішли деякі ускладнення. Використання саліцилової кислоти допоможе потрібно домогтися ефекту без особливих витрат і з максимальною надійністю.
Для початку необхідно розпарити бородавку, після чого нанести на ватний диск пару крапель яблучного оцту і прикласти до проблемних місць. За рахунок вмісту кислоти в оцті, розчин повільно, але вірно роз'їдати нарости, не пошкоджуючи шкіру навколо. Можуть знадобитися тижні, перш ніж бородавка сама відпаде, зате спосіб не тільки дієвим, але і практично безкоштовний.

Як видалити бородавки на обличчі рідким азотом?


Даний спосіб є найбільш затребуваним, так як весь процес проходить під наглядом спеціаліста. З допомогою рідкого азоту бородавку на обличчі або заморожують, або спалюють. Подібна операція абсолютно безболісна, а головне-через 2-3 тижні ви перестанете задаватися питанням: як видалити бородавки на обличчі.

Видаляємо бородавку з допомогою липкої стрічки


Видалення бородавок на обличчі з використанням звичайної срібною липкої стрічки не складе праці. Все що від вас потрібно, це наклеїти перед сном стрічку на область ураження, а вранці акуратно видалити пом'якшить тканину за допомогою пилочки або пемзи. Таку процедуру необхідно повторювати до того моменту, поки бородавка не зникне з горизонту вашого обличчя, але не більше двох місяців.
Застосування липкої стрічки буде викликати роздратування шкіри і провокувати антитіла на боротьбу з бородавкою, яка по своїй суті є інфекцією. Тому не варто лякатися висипань на обличчі в області поразки. Бо як видалити бородавки на обличчі краще, ніж витрачатися на нескінченні тональні засоби.
Таким чином, за допомогою розглянутих методів усунення проблем з бородавками ви легко розпрощалися з ними. Головне, незалежно від того, традиційний спосіб ви виберете чи ні, дотримуватися наміченого шляху, поки злощасний наріст не зникне з вашого обличчя.