Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити підошовну бородавку

Як видалити підошовну бородавку

Додано: 02.09.14
Як видалити підошовну бородавку
Підошовна бородавка викликається вірусами папіломи, вони здатні піддати людини болісним випробуванням в процесі руху. Іноді вони не піддаються лікуванню, розростаються і кровоточать, захоплюють здорову шкіру на підошві. В таких випадках виникає питання, як видалити підошовну бородавку.

Що робити, якщо утворилася підошовна бородавка?


Підошовну бородавку категорично забороняється видаляти самостійно. Будь-яке втручання може травмувати шкіру стопи, рана загноится, сама ж бородавка здатна спровокувати злоякісне утворення і ще більше розростеться.
Як тільки утворилася підошовна бородавка, необхідно звернутися до дерматолога. Лікар призначить гістологічний аналіз бородавки і порекомендує спосіб позбавлення. Так само необхідно звернутися до ортопеда за консультацією, оскільки підошовні бородавки свідчать про наявність плоскостопості.

Як видалити підошовну бородавку назавжди?


Зазвичай призначається лікування з використанням перекису водню, мазей (фторурациловой або колхаминовой), саліцилової кислоти. Ці медикаменти знімають верхній шар шкіри і знищують бородавку. Так само призначається інтерферон, який вводиться в шкіру, де утворилася бородавка.
Якщо всі вищеперелічені спобличчя не допомагають, можна видалити бородавку хірургічним шляхом. А для цього треба звернутися до фахівця, який виявить «материнку» і віддалить. Після видалення головною бородавки, яка породжує інші, всі інші зійдуть самостійно.
Можна порадитися з лікарем, як видалити підошовну бородавку, які методи найбільш прийнятні. Існує кілька способів видалення - з допомогою рідкого азоту, електрокоагуляції, лазера, радіохвиль, або вискоблювання. Всі ці процедури безболісні.
Після видалення бородавки з'явиться невеликий рубець, треба бути готовим до рецисму. Лікарі, на жаль, не гарантують, що на цьому місці не з'явиться нова бородавка.
Але ці методи, як видалити підошовну бородавку основні, і інших не існує. І якщо бородавки з'являються знову, всі процедури доведеться повторювати. Необхідно подбати про опірності організму для профілактики рецисмів. У раціон варто включити продукти харчування з великою кількістю вітамінів і заліза. Так само добре попити полівітаміни.