Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ефективний засіб від випадіння волосся

Ефективний засіб від випадіння волосся

Додано: 02.09.14
Ефективний засіб від випадіння волосся
Масове випадання волосся і появу залисин, як правило, пов'язано з різними чинниками. На коріння волосся впливає несприятлива екологія, погане харчування, відсутність режиму в харчуванні, дешеві шампуні, спадковість, медикаменти. Боротися треба з перших ознак, а значить, необхідно вибрати ефективний засіб від випадіння волосся.

Заходи боротьби і причини випадіння волосся


Якщо в роду були люди з залисинами, то це генетична причина. У цьому випадку варто розбудити сплячі цибулини. Для цього найкраще підходить цибульна маска. Зробити її в домашніх умовах не важко. Перетертий цибуля, мед і реп'яхову олію добре перемішуються і втираються в шкіру голови. Бажано утеплити голову чим-небудь. Маску тримати на голові півгодини, а потім змити. Застосовуючи цибульну маску щотижня можна пробудити до 20% сплячих цибулин волосся.
Якщо волосся випадає в результаті поганої екології, хіміотерапії, гіповітамінозу - в цьому випадку просто треба ліквідувати впливають фактори. Можна переїхати в інше місце, попити вітаміни, використовувати засоби медицини і волосся відновляться.

Домашні маски - ефективний засіб від випадіння волосся

З випаданням волосся може впоратися маска з глини і курячого яйця. Змішується вершкове масло, лимонний сік, біла глина, сирий жовток, гірчицю і мед у рівних частках. Маска витримується півгодини. Потім розподілити по всій довжині і акуратно втерти в коріння, потримати десять хвилин і змити.
Медова маска так само чудово живить коріння волосся і припиняє випадання. Реп'яхову олію, мед (у рівних частках) і жовток перемішуються. Маска наноситься на коріння, утеплюється плівкою і рушником і залишають на півгодини. Медова маска - ефективний засіб від випадіння волосся. Її так само застосовують при лупі і себореї. Ще одна перевага цієї маски - прискорюється ріст волосся.
Так само чудово підходять йогуртові маски з хною і жовтком, фруктові маски і пюре будь-якого продукти і оливкової олії і маски з чорного хліба і яйця. Всі маски утеплюються і витримуються півгодини, потім змиваються теплою водою з шампунем.Яку маску, виготовлену в домашніх умовах, можна використовувати як ефективний засіб від випадіння волосся. Важливо тільки знати, що наносяться вони на сухі волосся не частіше разу на тиждень, накриваються і утеплюються і, перш ніж її застосувати, необхідно перевірити на алергічну реакцію.