Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лупа і випадання волосся: як взаємопов'язані?

Лупа і випадання волосся: як взаємопов'язані?

Додано: 02.09.14
Лупа і випадання волосся: як взаємопов'язані?
Від типу і структури волосся залежить не тільки характер зачіски, але і зовнішній вигляд в цілому. Якщо короткі волосся здатні замаскувати рідкісні і жирне волосся, то лупа завжди видасть себе. Народні засоби допоможуть вивести лупи і випадання волосся припиниться.

Причини появи лупи та випадіння волосся


Найпоширеніша причина, внаслідок якої з'являються проблеми з волоссям - стрес. Виникає вона внаслідок хронічного недосипання, постійних фізичних навантажень, потрясінь, переживань. Коли в житті людини виникають непередбачені стресові ситуації, відразу зменшується приплив крові до цибулин волосся відчувають дискомфорт, у результаті починають рясно випадати, а на шкірі голови з'являється лупа.
Ще одна причина, внаслідок якої з'являється лупа і облисіння, це неправильне харчування. Не варто обмежувати себе в їжі, організм повинен отримувати необхідну кількість вітамінів, мінеральних речовин, вуглеводів і білків. Це стосується і тих продуктів, в яких знаходяться найнеобхідніші для волосся елементи, цинк і залізо.
Лупа і випадання волосся можуть виникнути при використанні поганих шампунів, бальзамів, надто гарячої або холодної води. Навіть погана гребінець здатна завдати шкоди шкірі голови і самим волоссю.
Інфекційні захворювання відразу позначаються на зовнішньому вигляді волосся. Волосся - смовижний індикатор здоров'я, як тільки в організмі відбувається збій, то це відбивається на шевелюрі.

Лупа і випадання волосся, як позбавитися від проблем?


Існує кілька методів нетрадиційної медицини, які одночасно допомагають позбавитися від випадання волосся і від лупи.Жовток змішують зі спиртом, приблизно на 1 жовток потрібно 1 столова ложка спирту. Цю суміш слід втерти в шкіру голови і витримати 10 хвилин. Спирт можна замінити на горілку або коньяк. Якщо відчувається сильне печіння, маску краще змити.
Житній хліб, розмочений у воді, втирається в шкіру голови, утеплюється і витримується півгодини. Змивається простою водою.Лупа і випадання волосся - серйозна проблема, з нею стикаються і чоловіки, і жінки. Причому жінки намагаються відразу позбутися від неї будь-якими способами. Чоловіки ж часто не звертають уваги, в результаті лупа може перейти в себорею, а випадання волосся, облисіння.