Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити бородавки на руках

Як видалити бородавки на руках

Додано: 02.09.14
Як видалити бородавки на руках
Практично всі фахівці стверджують, що якщо з'явилися бородавки на руках, їх необхідно вилікувати як можна швидше. Це захворювання важке, але досить заразна. Як видалити бородавки на руках, підкаже лікар-дерматолог, хоча існують методи нетрадиційної медицини, які досить ефективні. Бородавки на руках легко пошкоджуються, і здатні заразити здорову шкіру і оточуючих людей.

Медикаментозні методи лікування


Бажано в першу чергу звернутися за допомогою до фахівця. Дерматолог підбере ефективний метод видалення бородавки, призначить курс препаратів для зміцнення імунної системи.Добре допомагає аптечна саліцилова кислота у вигляді пластиру або в рідкому вигляді. Кислоту треба нанести на бородавку і обмотати стерильною пов'язкою, яку слід міняти кожні 12 годин. Всі спобличчя, як видалити бородавки на руках без хірургічного втручання, безболісні.
Можна пройти процедуру заморожування рідким азотом, або кріодеструкцію. Бородавку заморожують близько 30 секунд, після чого вона біліє і ущільнюється. Відпаде вона через тиждень.
Якщо випадок досить складний - велика бородавка або зрощена - то необхідно хірургічне втручання. Процедура проводиться за допомогою скальпеля, лазера або струму під місцевою анестезією. Після такого методу видалення бородавки шкіра заживає довго, а на цьому місці утворюється невеликий шрам.Як видалити бородавки на руках з допомогою нетрадиційної медицини

Якщо щодня змащувати бородавку оцтом, то незабаром вона почорніє і відпаде. Але таку процедуру треба робити акуратно, щоб не потрапити на здорову шкіру, оцет може зробити опік і залишиться шрам.
Бородавку слід перев'язати марлевою пов'язкою або ниткою, через якийсь час вона відпаде.
Чистотіл так само допомагає вивести небажаний наріст на руці. Достатньо 6 разів на день протирати бородавку соком чистотілу. Так як сік чистотілу їдкий, робити цю процедуру треба акуратно, не торкнувшись здорову шкіру.
Існує ще один спосіб народної медицини, як видалити бородавки на руках. Компреси з тертого часнику, сирої картоплі або яблука буквально через тиждень позбавлять від цієї зарази.Як тільки будуть виведені бородавки, слід відразу ж вжити заходів, щоб вони знову не з'явилися. Допоможуть в цьому - правила обличчястої гігієни, здорове харчування, відсутність стресів.