Корисні поради
на всі випадки життя
» » Видалення бородавок народними засобами

Видалення бородавок народними засобами

Додано: 02.09.14
Видалення бородавок народними засобами
Захворювання, яке супроводжується новоутвореннями на шкірі у вигляді маленьких вузликів або сосочків, називається бородавки. Це набуте захворювання, його можна отримати при прямому контакті з хворим або через предмети. Підчепити бородавки можна навіть в душі, лазні або в басейні. Звичайно ж, вони створюють незручності і їх треба лікувати.

Що може стати в нагоді для видалення бородавок

бинт;
вода;
папір;
деревна зола;
лейкопластир;
оцет;
цибуля;
кислі яблука;
коланхоэ;
помідори;
горобина;
картопля сирої;
чистотіл.Безболісне видалення бородавок народними засобами


Існує багато старовинних рецептів, які допомагають позбутися від противних бородавок. Найпоширеніші спобличчя порятунку:Коланхоэ - смовижне засіб для швидкого позбавлення від бородавок. Необхідно докласти лист рослини до місця, де з'явилася бородавка, і залишити на кілька годин. Досить 3 разів, щоб наріст повністю зник, це саме швидке і ефективне видалення бородавок народними засобами.
Велику цибулину треба почистити і розрізати на кілька частин, замочити в оцтової есенції або оцті на дві години. Потім замаринований цибулю треба покласти на бородавку і закріпити лейкопластиром або бинтом не менш ніж на 12 годин, краще на ніч. Процедуру повторювати стільки разів, поки наріст не відпаде.
Якщо бородавка утворилася на підошві, то її можна вивести за допомогою сирої картоплі. Для цього треба натерти картоплю на дрібній тертці. Картопляну кашку покласти на вощений папір і прив'язати до підошві, бажано на ніч. Через три ночі бородавка зникне. Видалення бородавок народними засобами із застосуванням картоплі можна використовувати тільки на грубих місцях шкіри, бажано тільки на підошві.
В літній період часу, коли багато фруктів, можна скористатися соком кислих яблук. Щодня натирати бородавку соком до повного одужання. Зазвичай бородавка темніє, а потім відвалюється. Сік кислого яблука можна замінити на свіжий сік горобини, помідора, чистотілу.
Видалення бородавок народними засобами і мають незвичайні спобличчя. Бородавки можна видалити, наприклад, з допомогою деревної золи, попередньо розведеною у воді. Суміш повинна бути по консистенції схожа з тестом. Нею і намазується бородавка, буквально через три рази вона зникає.