Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування облисіння народними засобами

Лікування облисіння народними засобами

Додано: 02.09.14
Лікування облисіння народними засобами
Випадання волосся, яке призводить до облисіння, саме небажаний наслідок старіння, як у жінок, так і у чоловіків. Хоча статистика говорить, що випадання волосся починається з 30 років у багатьох чоловіків, у жінок же це трапляється внаслідок стресів або інших захворювань. Крім різних методів, лікування облисіння народними засобами часто виявляється більш ефективним.

Як зупинити випадіння волосся


Гаряча вода і повітря погано впливають на волосся, а значить, мити голову можна тільки теплою водою і бажано менше використовувати фен. На волосся так само впливають протеїни, вірніше їх кількість в організмі. Щоденне вживаючи продукти, що містять білок, можна позбавитися від випадання волосся, а значить, запобігти облисіння. Рекомендується часто мити голову, щоб змивати бруд, пил і надлишки жиру. Різноманітні хімічні засоби для укладання волосся та знаходження довгий час під сонцем - все це впливає на порушення структури коренів волосся.

Швидке і ефективне лікування облисіння народними засобами


Найкращий засіб від облисіння - реп'яхову олію. Як тільки з'явилися перші ознаки збільшеного випадіння волосся, треба відразу втирати масло в корені волосся. Через годину добре помити волосся шампунем.
Перцева маска - прекрасне ліки, здатне зупинити навіть прогресуюче випадання волосся. Дрібно порізаний перець чилі заливається горілкою і настояти тиждень. Це засіб втирається в голову раз на тиждень, утеплюється і витримується протягом двадцяти хвилин. Перцева маска покращує надходження крові до кореневих цибулин, стимулює швидке зростання волосся.
Ще один засіб із серії лікування облисіння народними засобами - корінь лопуха. Для відвару береться дрібно порізаний корінь і заливається окропом. На водяній бані вариться двадцять хвилин і настоюється три години. Цією рідиною ополіскують волосся.
Регулярний масаж голови і волосся масажною щіткою - хороший засіб в боротьбі з облисінням. Завдяки таким процедурам нормалізується приплив крові до цибулин і поліпшується стан волосся.
Якщо передчасне облисіння - це хвороба, то необхідно звернутися за консультацією до фахівця. Може бути, буде потрібно професійне лікування. Хоча вважається, що лікування облисіння народними засобами покращує структуру, усуває випадання і покращує ріст волосся.